×

Gościniec na półwyspie - Międzyrzecz

Zapytaj o cenę i dostępność
od 48 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Na Ziemi Lubuskiej czeka na Państwa wyjątkowo urokliwe i malownicze miejsce. Tutaj, z dala od wielkomiejskiego pędu i zgiełku, wśród lasów i jezior, znajdziecie Państwo wspaniałe warunki spokojnego wypoczynku w kontakcie z nieskazitelną przyrodą, w miłej rodzinnej atmosferze.  

Proponujemy Państwu wypoczynek w murach starego gospodarstwa z pietyzmem odbudowanego i zaadoptowanego na pensjonat. We wnętrzach pomieszczeń zachowany został klimat dawnych czasów. Parter budynku zajmuje sala restauracyjna z kominkiem i z barem oraz ogród zimowy z widokiem na jezioro. Piętro zajmują stylowe pokoje z łazienkami i tarasami widokowymi. Budynki w gospodarstwie usytuowane są na skarpie, skąd rozpościera się przepiękny widok na jezioro.

Nasza kuchnia to domowe smaczne jedzenie. Bazujemy na ekologicznych produktach, ziołach i warzywach z naszego przydomowego ogrodu oraz na produktach okolicznych gospodarzy. Goście mogą spróbować domowych przetworów wytwarzanych tradycyjnymi metodami. Potrawy z naszej kuchni zaspokoją potrzeby koneserów dobrego, ekologicznego jedzenia.

Wysoka 45, Międzyrzecz (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie