×

Furó-Lak Lake View Apartman Hajdúszoboszló

Opis obiektu noclegowego

Idealny dla rodzin z dziećmi

Pokoje, usługi Gości poszukających noclegu w Hajdúszoboszló zapraszamy do rezerwacji dobrze wyposażonego pokoju w Furó-Lak Lake View Apartman Hajdúszoboszló. Przy apartament dostępny jest parking, gdzie możesz zostawić samochód za dodatkową opłatą. Niektóre pokoje w apartamencie posiadają taras lub balkon, gdzie możesz cieszyć się czasem na świeżym powietrzu. Nie ma powodów do obaw o letnie gorąco, klimatyzacja jest dostępna we wszystkich pokojach. Bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi) jest dostępne w apartamencie, pozwalając przenośnym urządzeniom i smartfonom na pozostanie online. Wszystkie pokoje są wyposażone w osobną toaletę i łazienkę. Możesz znaleźć dokładną listę usług dostarczanych przez Furó-Lak Lake View Apartman Hajdúszoboszló (zawierają również te wymagające dopłaty) i dokładne wyposażenie pokoi w informatorze poniżej, oraz w informatorze konkretnego pokoju.

Zakwaterowanie Gokart jest zlokalizowany w odległości 1.2 km, Szczątki obronnego muru miejskego 1.4 km, Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő 800 meters.

Wyżywienie Podane ceny rezerwacji nie zawierają wyżywienia.

Płatność Możesz opłacić rezerwację następującymi sposobami: karta, przelew, gotówka i karta rekreacyjna széchenyi . Furó-Lak Lake View Apartman Hajdúszoboszló wymaga 30% zaliczkowej płatności po zakończeniu Twojej rezerwacji.

Przyjazd, godziny otwarcia Najwcześniejsza godzina na zameldowanie w apartamencie to 13:00, najpóźniej możesz się wymeldować o 10:00. Możesz rozmawiać z personelem w języku węgierski i niemiecki.

ulica Szurmai 43, 4200 Hajdúszoboszló (Węgry)
Parkowanie, podróż
  • Własny parking (płatne, 1 sztkryty, garaż, parkin pod nadzorem kamer 1 000 Ft (~ 11 zł)/dni)

Internet
  • WIFI

Charakterystyka miejsca
  • Żelazko

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Krzesło do karmienia dziecka

    Zakwaterowanie do lat 2 bezpłatnie!

  • 20 m Restauracja w okolicy