×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Zielona Góra:

ForRest Hotel Zielona Góra

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

ForRest Hotel to wyjątkowe miejsce na mapie zielonogórskich hoteli.

Łączy w sobie urok zacisznego położenia pośród bujnej zieleni z niedaleką odległością do centrum miasta,  gwarantując jednocześnie dogodną komunikację na trasie: Zielona Góra-Poznań, Zielona Góra – Wrocław. 

ForRest Hotel & Restaurant posiada 36 pokoi z łazienkami, w tym pokoje typu Standard, Comfort, Superior, Apartament oraz Love Room, wszystkie z przepięknym widokiem na las i ogrody. 

Oferujemy również wybór trzech sal konferencyjnych, 58 monitorowanych miejsc parkingowych, stylową restaurację i verandę. 

Restauracja ForRest jest również naszą salą weselną z wyjściem na taras z przepięknym widokiem na ogrody.Tutaj proponujemy menu poświęcone kuchni polskiej, ale również dania kuchni śródziemnomorskiej z fantastyczną kartą win. 

Natomiast ForRest Veranda jest bardzo przytulnym, domowym miejscem otwartym na kolorowe sałaty, polskie jadło i pyszne desery w ciągu dnia. 

Dla osób aktywnych i lubiących odrobinę relaksu zapraszamy do odwiedzenia naszego ForRest SPA: basen, sauna, łaźnia parowa i zajęcia fitness.

Głogowska 4a, Zielona Góra (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

maja. 2022.
p w ś c p s n
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie