×

Dom Weselny Emów Wiązowna

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Noclegi "Emów" usytuowany jest w miejscowości Emów k/ Otwocka znajduje się 20 km. od centrum Warszawy i 7 km. od centrum Otwocka, graniczy z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym.

Dysponujemy 24 miejscami noclegowymi w 8 pokojach 3 osobowych z łazienkami, TV. Posiadamy salę bankietową do 300 osób w której organizujemy, wszelkiego rodzaju przyjęcia takie jak: Konferencje Imprezy okolicznościowe Imprezy integracje Posiadamy także salkę kominkową na 60 miejsc, w której organizujemy małe kameralne przyjęcia itp. 

Nasza specjalność: Grill Ogniska Pikniki nad rzeką Pieczenie barana Pieczenie prosiaka Pieczenie dzika Tradycyjna polska kuchnia

Catering z dowozem do klienta

Całodzienne wyżywienie

Naszymi atutami jest ciepła i domowa atmosfera, cisza i spokój co zapewnia Państwu teren zamknięty w otoczeniu przyrody.

Zawarcie związku małżeńskiego jest uroczystością, do której chcemy przygotować się pod każdym względem. Dzień, w którym mówimy sakramentalne "Tak" pragniemy przeżyć uroczyście i radośnie, ale także wyjątkowo. Na radosne świętowanie zapraszamy do sali weselnej "EMÓW" Wesela do 300 osób Chrzty Komunie Zapewniamy zaplecze konsumpcyjne, miłą fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji podczas trwania uroczystości.

Kręta 8, Wiązowna (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie