×

DOM KARO Władysławowo

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

OBIEKT PRZYJMUJE GOŚCI OD MAJA DO WRZEŚNIA !

Szanowni Państwo! Pragniemy zaoferować Państwu dobry standard i niską cenę, ale to nie wszystko, w czasie wakacji ważna jest również atmosfera w jakiej się wypoczywa, u nas mogą Państwo liczyć na ciepłe i przyjazne przyjęcie ze strony domowników.

Proponujemy przyjemny wypoczynek w naszym Domu Karo nad morzem. Dom ten znajduje się w Cetniewie, miłej cichej willowej dzielnicy Władysławowa.

Jest on położony ok. 700 m. od plaży. Każdy pokój z łazienką jest wyposażony w TV oraz radio. Do dyspozycji gości na piętrach znajdują się niewielkie aneksy kuchenne (czajnik bezprzewodowy i jednopalnikowa kuchenka elektryczna oraz lodówka) oraz sprzęt plażowy. Teren wokół posesji jest ogrodzony.

Na placu czeka kilka bezpłatnych miejsc parkingowych. Przed domem jest też wyodrębniony zakątek, w którym można urządzić grill. W najbliższej okolicy naszego domu jest kilka sklepów spożywczych. Istnieje też w sąsiedztwie możliwość wykupienia wyżywienia.

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa powstał wewnętrzny regulamin, który m.in. wyznacza godziny ciszy nocnej (od 22,00 do 7,00), oraz czas trwania doby (od 14,00 do 11,00). Za wyświadczoną usługę wystawiamy rachunki.

ZAPRASZAMY

Stoczniowców 32, Władysławowo (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Tenis

Wellness, relaks
  • Basen kryty
Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie