×

Camping "Tęcza" Pszczew

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 1 godz. 26 min.
  • Dostępne usługi
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 1 godz. 26 min.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego nad jeziorem Chłop w Pszczewie. Nasza oferta dotyczy dwóch samodzielnych mieszkań i pola namiotowego. Oba mieszkania posiadają kuchnie wyposażone w podstawowy sprzęt.

Podłączona jest do nich ciepła i zimna woda. Na kuchence gazowej można usmażyć ryby lub przygotować inny ciepły posiłek. Łazienki wyposażone są m.in. w natryski z ciepłą i zimną wodą.

W każdym mieszkaniu jest salonik z kominkiem. Można spędzić przy nim bardzo miłe chwile, wpatrując się w tańczące w palenisku płomyki...

Na naszym campingu oferujemy Państwu szereg atrakcji i miejsc do aktywnego wypoczynku. Na terenie posesji znajduje się teren rekreacyjno-sportowy,  na którym można uprawiać m.in.  takie dyscypliny jak: piłkanożna, siatkówka, badminton.  Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw z hustawkami i piaskownicą. Około 2 km od naszego campingu znajduje się hala sportowa.

Amatorzy sportów wodnych znajdą u nas bardzo dobre warunki do uprawiania np: serfingu. Przejrzyste wody jeziora Chłop umożliwiają nurkowanie i podziwianie podwodnych krajobrazów. Na naszej plaży można znaleźć wyśmienite warunki do opalania.

Rybne wody jeziora Chłop stwarzają możliwości złowienia rekordowych okazów linów, szczupaków, leszczy, sandaczy lub okoni.  Wędkować można z brzegu i z wypożyczonych u nas łodzi. Dla chcących nauczyć się sztuki wędkowania oferujemy darmową szkółkę wędkarską.   Ryby można łowić również w naszym prywatnym stawie, zarybionym karasiem, linem, karpiem i innymi rybami.

Rowerzystom i piechurom polecamy wycieczki po Pszczewskim Parku Krajobrazowym. Zwiedzając lasy, łąki i mokradła natrafić można na rzadkie gatunki roślin i zwierząt.  W pobliskich lasach nazbieramy pełne kosze grzybów, jagód, tarniny.

Na terenie naszego campingu znajduje się miejsce na zorganizowanie biesiad przy grillu lub ognisku.  W przydomowej wędzarni wędzić można ryby, ser oraz wykonane w naszym gospodarstwie kiełbasy. Oferujemy ponadto nasze domowe wyroby: ser, mleko, jajka, masło i maślankę oraz warzywa i owoce. W piecu chlebowym można wypiekać chleb.  Przygotowujemy również obiady z własnych produktów.

W Pszczewie możliwa jest jazda konna, zabawa w dyskotekach i pubach, zwiedzanie zabytków itp.

 Zapraszamy serdecznie !!

Borowy Młyn 12, Pszczew (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wypoczynek, rekreacja
  • Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Wypożyczenie łódki, Siatkówka, Jazda konna

Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Usługi
  • Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie