×

Baza Wypadowa HEJTUS Pomieczyno

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Nasze gospodarstwo jest położone w małej miejscowości Hejtus, w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego na trasie Przodkowo - Wejherowo. Jest to mało  znany teren dla turystów, a jest tu wiele lokalnych ciekawostek.

Jesteśmy amatorami aktywnego sposobu życia, lubimy jeździć na rowerach, chodzić z kijami nordic walking i grać w piłkę siatkową, mamy wiele doświadczeń w tej dziedzinie.
Nasze umiejętności są podparte zdobytą wiedzą na wielu szkoleniach, kursach, studiach, mamy uprawnienia instruktorów nordic walking, piłki siatkowej. Również dbamy o to, aby goście czuli się u nas bezpiecznie. Gospodarz posiada certyfikat organizatora turystyki wiejskiej i kurs pierwszej pomocy przed medycznej. 

W okolicy jest wiele tras nordic walking i szlaków rowerowych wiodących po kaszubskich drogach wśród lasów, jezior i łąk. Można zaplanować wiele ciekawych wycieczek, a i my możemy  wam zaoferować nasze propozycje. Wokół naszego gospodarstwa jest wiele jezior: J. Dębice 2,5 km, J. Białe (strzeżone kąpielisko) i J. Czarne 3,5 km,  J. Otalżyno 4,0 km.
Do lasu jest zaledwie 200 m. Zapewniamy wiele atrakcji jak i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych gości.

Na naszych gości czeka 16 miejsc noclegowych w agroturystyce w pokojach 2, 3, 4 osobowych. Do dyspozycji jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon z kominkiem,
taras z wyjściem na łąkę. Staramy się zapewnić naszym Gościom miłą i rodzinną atmosferę podczas pobytu.

Posiłki można robić we własnym zakresie lub zamówić u gospodarza. Produkty na posiłki pochodzą w większości z własnego gospodarstwa.

Samochód można pozostawić na strzeżonym parkingu.

Hejtus, Pomieczyno (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie