



- Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
- Bezpłatne Wi-Fi
Opis obiektu noclegowego
Uwaga: Od 10 września przy apartamencie 40 będą trwały prace remontowe z zewnątrz budynku - bardzo przepraszamy za niedogodności.
Kompleks Marea charakteryzuje się doskonałą lokalizacją. Budynek mieści się zarówno blisko plaży, jak i centrum miasta. Dzięki temu cieszy się on szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Gości, którzy często i chętnie tu przyjeżdżają. W pobliżu znajdą Państwo wiele atrakcji turystycznych, restauracji, pubów czy sklepów. Dla bezpieczeństwa i komfortu naszych Gości zapewniamy całodobową ochronę.
Wszystkie apartamenty zostały urządzone według nowoczesnych standardów, każdy z nich posiada aneks kuchenny oraz balkon.
Do kilku apartamentów są przypisane miejsca parkingowe - miejsce w garażu podziemnym, dodatkowo płatne.
WAŻNE!
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).
W wybranych obiektach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi lub przy użyciu kluczomatu, kod zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).
Wyżywienie
Twoja rezerwacja nie zawiera wyżywienia w podanej cenie.
Płatność
Następujące formy są dostępne aby opłacić rezerwację: karta.
Przyjazd, godziny otwarcia
Najwcześniej możesz przybyć o 16:00, najpóźniej musisz opuścić pokój do 10:00.
Personel potrafi mówić po angielsku i polsku.
Lokalizacja
W odległości spacerowej od obiektu (maks. 10 minut pieszo)
- 100 m, Restauracja w okolicy
- 583.6 m, Centrum miasta
Pokoje i ceny
Udogodnienia pokoju
Rozkład pomieszczeń
— powierzchnia: m2
Apartament 4-osobowy
- 1 sypialnia, 1 salon
- WIFI
- Lodówka
- TV z płaskim ekranem

Apartament 4-osobowy
- 1 salon
- WIFI
- Balkon/taras
- Lodówka
Udogodnienia obiektu
Własny parking (płatne, 1 szt20 zł/dzień)
Internet
Lift
Przydatne informacje
- 100 m Restauracja w okolicy
- 583.6 m Centrum miasta
Ważne informacje
W obiekcie dostępne jest samodzielne zameldowanie (self check-in) - gospodarz może nie być obecny podczas Twojego zameldowania.
Mastercard
Visa
American Express
Maestro
Miejscowości w okolicy
- Świnoujście (586)
- Pobierowo (228)
- Dziwnów (167)
- Międzywodzie (158)
- Dziwnówek (96)
- Nowe Warpno (47)
- Łukęcin (43)
- Kołczewo (30)
- Wisełka (27)
- Trzęsacz (26)
- Pustkowo (16)
- Wolin (16)
- Kamień Pomorski (10)
- Stepnica (4)
- Czarnocin (4)
- Warnowo (3)
- Recław (2)
- Golczewo (2)
- Radawka (1)
- Sułomino (1)
- Kopice (1)
- Chrząszczewo (1)
- Trzebież (1)
- Przytór (1)
- Wrzosowo (1)
- Drogoradz (1)
- Dargobądz (1)
- Chynowo (1)
- Łunowo (1)
- Lubin (1)