×

Apartamenty Kochtex Poznań

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Muzeum narodowe 1.1 km
  • Ratusz 1.2 km
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasze apartamenty, to propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju i bezpieczeństwa z doskonałym, szybkim dostępem do najważniejszych miejsc i atrakcji Poznania.

Apartamenty zlokalizowane są w centrum Poznania, w sąsiedztwie Parku Cytadela dawnej twierdzy, a obecnie zielonych płuc miasta. Znajdują się one na zamkniętym osiedlu z całodobowym systemem monitoringu i wykwalifikowaną ochroną.
Przestronne, 80 metrowe, wnętrza są wygodne i ergonomiczne, a aranżacja i wykończenie w wysokim standardzie opierają się na kamieniu i drewnie egzotycznym.

Atutami apartamentów są duże tarasy, źródło naturalnego światła, system inteligentnej klimatyzacji oraz klub fitness, który znajduje się na parterze budynku. Pod kompleksem wybudowana jest podziemna hala garażowa. Specjalnie dla Państwa wygody w każdym apartamencie zainstalowano podwieszane projektory multimedialne z elektrycznie opuszczanymi ekranami, na których mogą Państwo sprawdzić przygotowaną prezentację, a później zrelaksować się przy dobrym filmie. Bezprzewodowy Internet pozwoli Państwu na pracę zarówno przy biurku jak i na tarasie, a plazmowe telewizory w sypialniach umożliwią obejrzenie porannych wiadomości.

Oszczędzacie Państwo miejsce w bagażu - ręczniki i bielizna pościelowa są w standardzie apartamentu. Cały czas do Swojej dyspozycji macie Państwo kawę i herbatę, a dodatkowo z przyjemnością zaopatrzymy lodówkę w ulubione produkty spożywcze.

Gen. Kutrzeby 16E, Poznań (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie