×

Apartamenty Eko Szczawnica

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Apartamenty Eko powstały jako drugi budynek firmy Marbella, która ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności hotelowo-restauracyjnej.

Naszym flagowym produktem jest Hotel Batory ***, który na rynku hotelowym działa już ponad 10 lat i ma liczne grono swoich lojalnych klientów. W celu uzupełnienia oferty turystycznej i wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów powstaje budynek

Apartamenty Eko, który jest kierowany do klientów przyjeżdżających na dłuższe pobyty, a zwłaszcza rodzin z dziećmi. Apartamenty Eko zlokalizowane są bezpośrednio nad malowniczym Grajcarkiem i biegnącej wzdłuż najdłuższej w Polsce promenadzie spacerowej w Szczawnicy.

 Oferujemy Państwu 10 apartamentów 2-osobowych typu Standard, 2 apartamenty 2-osobowe typu Comfort, 3 apartamenty jednopokojowe 2-4 osobowe typu Comfort Plus oraz 4 apartamenty dwupokojowe 2-4 osobowe tylu Lux. Wszystkie apartamenty posiadają aneks kuchenny z wyposażeniem, sypialnię oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Apartamenty są również wyposażone w TV oraz Wi-fi. W budynku znajduje się również przechowalnia sprzętu sportowego.  

Do dyspozycji gości jest ogród z bezpośrednim dostępem do promenady. 

Dla dzieci poniżej 3 roku życia mamy przygotowane łóżeczka niemowlęce oraz wanienkę.

Nad Grajcarkiem 14 , Szczawnica (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie