×

Agroturystyka w Woli Uhurskiej Bytyń

Zapytaj o cenę i dostępność
od 52 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom znajduje się przy lesie na działce o pow. 0,40 ha, oddalony o około 50 m od drogi głównej, a cała posesja jest ogrodzona, z dużą ilością kwiatów i roślin ozdobnych.
Kwatera składa się z trzech pokoi, w których jednorazowo może zamieszkać 6 osób. Wyłącznie dla potrzeb gości udostępniana jest kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz dwie łazienki. Rodzinna atmosfera oraz życzliwość z jaką są traktowani wszyscy goście sprawia, że wracają do nas bardzo chętnie jednocześnie polecając moją kwaterę swoim znajomym.

Aktualnie w gospodarstwie zamieszkuje 7 osób i jest to rodzina wielopokoleniowa, która w sezonie czynnie uczestniczy w obsługiwaniu gości.

Swoją ofertę wypoczynku w gospodarstwie kierujemy do rodzin i osób o różnych zainteresowaniach a głównie do tych, którzy preferują spokój, dobrą kuchnię i lubią obcować z przyrodą. Chętnie witamy również tych, którzy gustują w turystyce pieszej i rowerowej, interesują się wędkarstwem, myślistwem, a także lubią zbierać jagody i grzyby.

Dom piętrowy położony na wzgórzu w pobliżu sosnowego lasu. Cale piętro przeznaczone dla gości. Możliwość korzystania z pełnego wyposażenia kuchni oraz owoców i warzyw z gospodarstwa. Ukwiecone obszerne podwórze, miejsce na ognisko, rozbicie namiotu i swobodny wypoczynek. Dla dzieci piaskownica i huśtawka. Piękne tereny nadbużańskie zachęcają do spacerów i wycieczek rowerowych.

Kwatera agroturystyczna oferuje noclegi w pokojach 2- i 3- osobowych.

1-go Maja 55, Bytyń (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Bytyń: