×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Adamów:

Agroturystyka na Fermie Strusi Adamów

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 3 domki drewniane, 14 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

Jeśli chcielibyście Państwo spędzić czas w ciszy, spokoju, słuchając śpiewu ptaków i rozkoszując się widokiem malowniczego krajobrazu, to nasza oferta jest skierowana
właśnie do Was!!!

Pragniemy zaprosić Państwa do naszego gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Szewnia Górna,  położonego w samym sercu Roztocza, czyli pięknego regionu naszego kraju o niepodważalnych walorach turystycznych, środowiskowych i krajobrazowych. 

Jeśli chodzi o warunki zakwaterowania, to oferujemy Państwu w osobnym budynku 11 miejsc noclegowych w nowych, bardzo ładnych i jasnych pokojach 2 i 3 osobowych.
W każdym z pokoi znajduje się łazienka, a do dyspozycji jest także w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką, kuchenką mikrofalową,  zlewozmywakiem oraz pełnym kompletem garnków, naczyń i sztućców, w którym oprócz przygotowywania posiłków istnieje możliwość normalnego gotowania. Istnieje również możliwość zamówienia degustacji jaj i wyrobów strusich. 

 Miejscowość, w której znajduje się nasze gospodarstwo posiada bardzo atrakcyjne usytuowanie. Po pierwsze znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych roztoczańskich lasów, w których można znaleźć między innymi mnóstwo grzybów i leśnych owoców takich jak np. jagody. Spacer leśnymi ścieżkami jest niebywale odprężający i przyjemny. Miejscowośc ta jest też położona blisko trasy Zamość - Krasnobród, co daje możliwość szybkiego dotarcia do tych miejscowości, gdzie na turystów czeka wiele różnego rodzaju atrakcji. Oczywiście nikomu nie trzeba nadmieniać o atrakcjach turystycznych starej części Zamościa łącznie z jego zabudowaniami i atrakcjami kulturalnymi. Inny typ atrakcji zapewnia blisko położony Krasnobród, który daje możliwość wypoczynku nad wodą, gdzie znajduje się piękny zalew z wieloma dodatkowymi atrakcjami.

W okolicy do dyspozycji turystów również wiele innych atrakcji, jak chociażby pole paintball'owe, quady, stadnina koni, a oprócz tego szlaki turystyczne i rowerowe oraz
wiele mniejszych lub większych miejscowości z zabytkami i miejscami historycznymi
do zwiedzania.

Mamy też dla Państwa wiele atrakcji na terenie naszego gospodarstwa.
Największą i najciekawszą atrakcją są nasze strusie.

Codziennie macie Państwo możliwość bez ograniczeń podpatrywania ich życia oraz ciekawych zwyczajów i zachowań. Taka obserwacja to bardzo interesująca lekcja przyrody, zwłaszcza dla dzieci, które na żywo czerpią wiedzę na temat tych egzotycznych zwierząt.

Oprócz tego na terenie naszego gospodarstwa znajduje się przestronny, profesjonalny plac zabaw z różnymi drabinkami, ślizgawką i huśtawkami dla malutkich i większych dzieci, a wszystko to położone w wielkiej piaskownicy, w której dzieci bawią się jak na plaży.

Na wyposażeniu placu zabaw znajduje się również uwielbiana przez dzieci duża
trampolina do skakania.

Poza tym oferujemy bardzo dużo miejsc do wypoczynku na ławeczkach krzesełkach i przy stolikach, praktycznie w każdym atrakcyjniejszym zakątku naszego gospodarstwa. Usiąść i odpocząć można między innymi przy pięknym oczku wodnym, placu zabaw oraz ... między wybiegami strusi, gdzie można poczuć się niemal jak w ogrodzie zoologicznym. Na zadaszonym tarasie przy zabudowaniach do państwa dyspozycji znajduje się duży stół biesiadny z telewizorem.  

Do dyspozycji wypoczywających jest również duży i nowoczesny grill, pod którym można rozpalić duże ognisko. Oko turystów cieszy piękny ogród i teren z mnóstwem kolorowych i pachnących kwiatów, krzewów i drzew. Posiadamy również sklepik z pamiątkami z naszej fermy w postaci piór strusich, wydmuszek ze strusich jaj oraz innych ciekawych akcesoriów. Istnieje także możliwość zakupienia u nas jaj strusich z naszej fermy.

Serdecznie zapraszamy, a ze swojej strony pragniemy zagwarantować wspaniałą atmosferę oraz wszelką możliwą pomoc, aby Wasz wypoczynek stał się niezapomnianym przeżyciem.

Szewnia Górna35, Adamów (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Jazda konna

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie