×

Agroturystyka Dom Pod Gruszą Chmielno

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy na wakacje do Cmmielna do gospodarstwa agroturystycznego w Chmielnie na Kaszubach. Dom pod gruszą to pensjonat z rodzinnymi tradycjami, a gospodarze chętnie przenocują wszystkich urlopowiczów, którzy chcą wypocząć po całym roku ciężkiej pracy w mieście.

Nasz gościnny dom położony jest w centrum wsi Chmielna w odległości 150m od j.Białego i 250m od kąpieliska nad j.Kłodno. Widoczna z ulicy otwarta drewniana brama wjazdowa między zabudowaniami inwentarskimi po lewej, a obszernym jednopiętrowym w kształcie litery L 100-letnim domem z białej cegły obecnie ocieplonym i z nową elewacją koloru brzoskwini, zachęca do wejścia na duże wybrukowane podwórko.Już w latach 30 ubiegłego wieku dziadkowie Józef i Klementyna Stencel prowadzili Pensjonat z restauracją, potem rodzice, a teraz my chętnie przenocujemy wszystkich urlopowiczów, którzy chcą wypocząć po całym roku ciężkiej pracy w mieście.

W cieniu dwóch stuletnich grusz oraz 50-letnich jabłoni na hamakach lub leżakach można cudownie odpocząć w ukwieconym ogrodzie, za który gospodarze trzykrotnie otrzymali II miejsce w eliminacjach gminnych w kategorii "najbardziej estetyczna zagroda wiejska", a w drewnianej altanie z sosnowymi meblami można z apetytem posilić się kiełbasą podsmażoną w kamiennym grillu.

Miejsc do indywidualnego, swobodnego wypoczynku i grillowania w ogrodzie czy sadzie jest więcej. Całość (ok.1ha) - ogrodzona tworzy spokojną enklawę do zatrzymania się na dłużej i urlopowania w gościnnym i serdecznym "domu pod gruszą".

Zapraszamy na radosny wypoczynek rodziny z dziećmi - przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią, są huśtawki, pole do siatkówki, tenis stołowy, piłkarzyki i bilard, jest bezpłatny internet i świetlica.Mamy też łączkę nad j.Rekowo gdzie niekrępująco można się plażować i kąpać i łowić ryby z pomostu. Jest możliwość zorganizowania ogniska.

Zwierzęta gości mile widziane .

Przygotowaliśmy dla Państwa na nocleg 3 apartamenty 2 pokojowe i pokoje gościnne 2,3,4 osobowe. Wszystkie wyposażone w własne łazienki, aneksy kuchenne (lodówka, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, sztućce,i.t.p.)TV-SAT, sypialnie małżeńskie i pojedyncze łóżka. Są trzy kuchnie dla gości w pełni wyposażone.

W lutym 2012 roku Dom pod Gruszą otrzymał certyfikat "Firma Przyjazna Internautom" za kompletność i rzetelność oferty, unikalne treści prezentacji, pozytywne opinie klientów oraz
referencje partnerów.

Świętopełka 10, Chmielno (Polska)

Mapa

Wypoczynek, rekreacja
  • Tenis stołowy

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Usługi
  • Kuchnia

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie