×

Wynajem pokoi w Gdańsku Gdańsk

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 32 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do spędzenia wolnych dni, ale także na dłuższe pobyty.
Zapraszamy wszystkich studentów planujących dłuższy pobyt na stancji w przepięknym mieście Gdańsku. Oferta kierowana jest również do Firm.

Pawilon ma trzy pokoje z osobnymi wejściami. Każdy pokój ma łazienkę i aneks kuchenny z wyposażeniem (lodówka, szklanki, talerze, garnki, sztućce itp). W pokojach znajdują się także: telewizor i radio. Domek jest drewniany w stylu kaszubskim w idealnym stanie.
Posiada taras z wyjściem na piękny, duży ogród.

Dodatkowo domek jest ogrzewany. Można więc odwiedzić nasz region o każdej porze roku! Gdańsk i całe Trójmiasto tętni życiem także poza sezonem letnim. W naszym ogrodzie i w domku można spędzić przyjemnie czas nawet gdy odwiedzacie Trójmiasto w interesach i nie lubicie zimnych, nie mających uroku i klimatu hotelach, gdzie liczą się tylko pieniądze jakie można zarobić na kliencie.

Dla gości najsmaczniejsze w Gdańsku ogórki małosolne (własna produkcja – słynąca na całe Trójmiasto), urozmaicą smak przyrządzonego grilla.

Położony jest w cichej i spokojnej okolicy blisko centrum Gdańska (około 15 min. spacerem) oraz strzeżonej plaży na Stogach i Westerplatte.

Niwki 30 , Gdańsk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)