×

WYNAJEM DOMKÓW LETNISKOWYCH. Machory

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Machory to miejscowość o bogatych tradycjach przemysłowych. W XVI wieku istniała tu kuźnica wodna, a w latach późniejszych wielki piec do wytopu żelaza. Jak wskazują dane urzędowe z końca XVIII wieku  istniały tu 4 dymy fabryczne własności Marcina Dołęgi, podpułkownika wojsk koronnych. Wielkość produkowanej tu surówki wielkopiecowej wynosiła 3000 cetnarów (ok. 198 ton) rocznie, była ona uzdatniana przez 3 fryszerki. Trzeci rozbiór Polski i okres wojen napoleońskich niekorzystnie wpłynął na działalność fabryk żelaza w całej Polsce. Także w Machorach produkcja spadła do 806 cetnarów.

Oferujemy Państwu możliwość spędzenia cudownego wypoczynku w zielonym otoczeniu sosnowych lasów, dzikiej przyrody i akwenu wodnego.

Najwyższe standardy, a zarazem harmonia z naturą - tymi dewizami kierowaliśmy się podczas projektowania i budowy miejsc wypoczynkowych.

Nasz kompleks wypoczynkowy powstał z miłości do ciszy i natury i mamy nadzieję, że i Państwo zakochacie się w tym przepięknym miejscu, gdzie na łonie przyrody, z dala od zgiełku, hałasu i codziennych stresów, z rodziną, znajomymi, lub samemu z przyjemnością przyjadą państwo odpocząć i "naładować akumulatory".

Serdecznie zapraszamy!

Machory 43 , Machory (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Machory: