×

Willa Janina Grzybowo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Willa Janina znajduję się w Grzybowie koło Kołobrzegu, bardzo blisko morza, w bardzo przyjemnej, willowej dzielnicy, blisko kościoła rzymskokatolickiego. Usytuowanie z dala od głównej szosy, na końcu zacisznej uliczki, daje poczucie ciszy, spokoju oraz bezpieczeństwa. Bardzo mała odległość od morza, z pewnością przyczyni się do częstych pieszych spacerów aleją wiodącą ku plaży. W niedalekiej odległości istnieją również 2 duże parkingi przy zejściach na plażę. Jeden około 1500 m drugi 700 m..

W naszej ofercie znajdują się ekskluzywnie wyposażone pokoje 2, 3 i 4 osobowe.
Każdy pokój posiada TV, łazienkę. Dodatkowo istnieje obszerna, dobrze wyposażona kuchnia tylko do dyspozycji gości pensjonatu. Spory wybrukowany plac dobrze zaopatrzony w meble ogrodowe oraz szeroki parasol doskonale nadaję się na wieczorne biesiady niezależnie od pogody. Na posesji znajdują się także miejsca postojowe na 4 duże auta, które nocą będą bezpieczne za zamkniętą bramą. Spora część posesji to bardzo piękny, zielony, ogród.
Z pewnością można w nim doskonale wypocząć jak i bawić się z dziećmi. Aby zobaczyć zdjęcia zapraszamy do galerii. Zapraszamy serdecznie do zamieszkania w pensjonacie Janina.

Zachodnia 18 , Grzybowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie