×

Willa Fotel Tychy

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

FOTEL - śpij wygodnie!

Tychy to dynamiczne miasto położone na Górnym Śląsku, które wyróżnia między innymi przyjazność dla mieszkańców, otwartość na biznes oraz racjonalne gospodarowanie finansami publicznymi. Obszary zielone zajmują ponad 31 procent  powierzchni Tychów. Jednym z głównych środków komunikacji miejskiej w Tychach są trolejbusy.

Fotel umiejętnie łączy zalety Tychów oraz miejsca, w którym powstał. Jest to nowoczesny, wygodny,  położony w pięknym ogrodzie obiekt, który oferuje idealne warunki pobytu dla osób podróżujących służbowo, oddelegowanych pracowników czy też grup serwisowych zawodowo odwiedzających Śląsk. Warto tu także zatrzymać się dla doskonałego położenia, nie tylko pod kątem komunikacji z całą śląską aglomeracją ale dla bliskości rozległych terenów zielonych oraz lasów stanowiących sąsiedztwo obiektu. 

Twoja chwila komfortu w Fotelu to 11 stylowo urządzonych miejsc noclegowych w super wygodnych  łóżkach, których nie powstydziłby się 5 gwiazdkowy hotel.

Każdy z 5 pokoi posiada telewizor typu smart tv z  dostępem do internetu. W Fotelu znajduje się piękna, nowocześnie wyposażona oraz bardzo funkcjonalna  kuchnia. Fotel posiada przestronny taras usytuowany od strony ogrodu. Na terenie obiektu znajduje się duży i  bezpłatny parking. Nocleg w naszym Fotelu spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy spokój, dyskrecję oraz bezpłatne Wi-Fi. 

Poczuj się jak w domu w jednym z naszych pięciu wygodnych pokoi. Komfortowe łóżka oraz perfekcyjnie   dobrana kolorystyka wnętrz sprawią, że po spokojnie przespanej nocy przywitasz nowy dzień z uśmiechem. 

Serdecznie zapraszamy!

Wałowa 46, Tychy (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Tychy: