×

Willa Fotel Tychy

Indywidualne informacje:
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu

FOTEL - śpij wygodnie!

Tychy to dynamiczne miasto położone na Górnym Śląsku, które wyróżnia między innymi przyjazność dla mieszkańców, otwartość na biznes oraz racjonalne gospodarowanie finansami publicznymi. Obszary zielone zajmują ponad 31 procent  powierzchni Tychów. Jednym z głównych środków komunikacji miejskiej w Tychach są trolejbusy.

Fotel umiejętnie łączy zalety Tychów oraz miejsca, w którym powstał. Jest to nowoczesny, wygodny,  położony w pięknym ogrodzie obiekt, który oferuje idealne warunki pobytu dla osób podróżujących służbowo, oddelegowanych pracowników czy też grup serwisowych zawodowo odwiedzających Śląsk. Warto tu także zatrzymać się dla doskonałego położenia, nie tylko pod kątem komunikacji z całą śląską aglomeracją ale dla bliskości rozległych terenów zielonych oraz lasów stanowiących sąsiedztwo obiektu. 

Twoja chwila komfortu w Fotelu to 11 stylowo urządzonych miejsc noclegowych w super wygodnych  łóżkach, których nie powstydziłby się 5 gwiazdkowy hotel.

Każdy z 5 pokoi posiada telewizor typu smart tv z  dostępem do internetu. W Fotelu znajduje się piękna, nowocześnie wyposażona oraz bardzo funkcjonalna  kuchnia. Fotel posiada przestronny taras usytuowany od strony ogrodu. Na terenie obiektu znajduje się duży i  bezpłatny parking. Nocleg w naszym Fotelu spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy spokój, dyskrecję oraz bezpłatne Wi-Fi. 

Poczuj się jak w domu w jednym z naszych pięciu wygodnych pokoi. Komfortowe łóżka oraz perfekcyjnie   dobrana kolorystyka wnętrz sprawią, że po spokojnie przespanej nocy przywitasz nowy dzień z uśmiechem. 

Serdecznie zapraszamy!

Pokaż opis obiektu Mniej
Wałowa 46 , Tychy (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2018.
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
HUF (Ft) , EUR (€)