×

Wars Studio Warsaw

Rezerwacje grupowe:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 64 
na 2 osoby na 1 noc
 • Dostępne usługi
 • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
 • Pałac Kultury i Nauki 600 m
 • Galeria Zachęta 700 m
 • 1 pokój, 3 miejsca
 • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Studio położone w ścisłym centrum, tuż przy stacji Metro Świętokrzyska. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Pałac Kultury i Nauki, w pobliżu centrum handlowe Złote Tarasy.

Mieszkanie mimo lokalizacji w ścisłym centrum jest bardzo ciche.

Do dyspozycji Gości jest duże łóżko (160x200), rozkładana dostawka (80x190), aneks kuchenny i zadbana łazienka. W cenie m.in.: kawa, herbata, cukier, żel pod prysznic oraz mydło do rąk.

UWAGA:

- parkowanie w okolicy płatne, pon-pt, 8-18; istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym, w bloku obok (50PLN/dobę) - wymaga potwierdzenia dostępności i wcześniejszej rezerwacji,

- chęć otrzymania faktury VAT prosimy zgłaszać nie później niż 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty,- zakwaterowanie odbywa się w godzinach 14-20; MOŻLIWOŚĆ PÓŹNEGO ZAKWATEROWANIA WYMAGA POTWIERDZENIA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI ZE STRONY WŁAŚCICIELA; ponadto odbiór kluczy PO godz.20 wiąże się z dodatkową opłatą - 100PLN; po godz.24 dopłata ta wzrasta (+10PLN za każdą godzinę),

- przygotowanie dodatkowych łóżek, ponad liczbę podaną na voucherze

- opłata jednorazowa 15PLN/szt.,

- możliwość płatności w USD oraz Euro w dniu zakwaterowania po aktualnym kursie,

- dane osobowe przekazywane przez Klientów będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji. Dane te nie zostaną przekazane ani odsprzedane żadnym podmiotom trzecim.

WAŻNE:

Wszystkie rezerwacje, także last minute, wymagają wpłaty zaliczki 30%, jeśli przyjazd jest do godz.18; przyjazd po godz.18 wiąże się z koniecznością uiszczenia pełnej płatności (pełna płatność obowiązuje także w przypadku rezerwacji bezzwrotnych).

Zastrzegamy sobie prawo do wymagania pełnej płatności za rezerwację w wyznaczonych datach (płatność nie podlega zwrotowi).ODBIÓR KLUCZY W BIURZE NA ULICY BAGNO!!

Bagno , Warsaw (Polska)

Mapa

 • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wypoczynek, rekreacja
 • Wypożyczalnia rowerów

Charakterystyka miejsca
 • Winda

  Kuchnia

Usługi
 • Suszarka do włosów, Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie