×

Villa Rosa Mezowo

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 25 
na 2 osoby na 1 noc
 • Lista usług
 • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
 • 8 pokoi, 20 miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski, Włoski, Angielski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

VILLA ROSA W MEZOWIE  
Dom wybudowany został jako uroczysko z przeznaczeniem na wypoczynek i spotkania rodzinne.
W Villi znajduje się 21 miejsc noclegowych. Dom posiada salon, w którym można urządzić spotkanie dla ok. 20-25 osób, są ponadto dwie kuchnie, 7 łazienek i 8 pokoi sypialnych.

Dom wybudowany został w 2005 r. i wraz z ogrodem jest silne powiązany z przyrodą i krajobrazem. Działka graniczy bezpośrednio z piaszczystą plażą niewielkiego jeziora w którym można się kąpać, łowić ryby czy łapać raki. Ściany domu obmurowane są kamieniem polnym, a meble ogrodowe zrobione są z drewna sosnowego.
Dom położony jest w sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy dwoma dużymi zespołami leśnymi. Ogród bezpośrednio przylega do pięknego jeziora w którym można się kąpać, łowić rybi czy łapać raki. W odległości 200m znajduje się drugie większe jezioro Mezowskie.

Z uwagi na walory przyrodnicze wieś Mezowo przekształca się w charakter wsi letniskowej. Położona jest w odległości ok. 5km od Kartuz - miasta historycznego założonego w XIII w., bogatego w zabytki historyczne i inne atrakcje turystyczne oraz w odległości 30 autominut od centrum Gdańska.

RZEKI I JEZIORA 

Dom usytuowany jest na wyniesieniu pomiędzy dwoma jeziorami, a także dawnym kanałem, którym niegdyś przepływała rzeczka łącząca oba jeziora. Jezioro Okunkowo o długości ok. 1.5km ma bardzo czystą i zdrową wodę. Wzdłuż działki znajduje się plaża piaskowa i trawiasta. Jezioro Mezowskie posiada kilka kilometrów długości, zatoki, półwyspy, a także wyspę. W obu jeziorach można się kąpać, nurkować, pływać pontonem będącym do dyspozycji gości, łowić ryby czy łapać raki. W niedalekiej odległości od domu na terenie rozległych lasów przepływa rzeka Radunia, na której można popływać np. kajakiem. Malowniczy jar jest unikatem przyrodniczym i zarazem wielką atrakcją turystyczną i może być celem całodziennych wycieczek pieszych.

VILLA ROSA ZIMĄ

Dom jest ocieplony, posiada ogrzewanie gazowe i nadaje się do użytkowania również w okresie zimowym. Dom wraz z okolicą w pierzynce śniegowej jest niezwykle malowniczy.
Cisza i bogactwo zimowej przyrody skłania do wypoczynku o porze na równi z okresem letnim. Istnieje możliwość organizowania kuligów na terenie okolicznych lasów i pól, uprawiania sportów, m.in. narciarstwa biegowego.
Poza tym niedaleko położone Trójmiasto posiada wiele zimowych atrakcji turystycznych

SYPIALNIE

Na poddaszu znajduje się obszerna sypialnia. Posiada ona dwa łóżka dwuosobowe, stylowy kącik wypoczynkowy i łazienkę oraz łóżeczko dla małego dziecka. Przez szklane drzwi wychodzi się na taras z widokiem na jezioro i przepiękny teren wokół domu. Obok znajduje się sypialnia wyposażona w dwa łóżka jednoosobowe oraz "norkę", w której może spać dwoje dzieci. Do tego pokoju przytyka sypialnia z łóżkiem dwuosobowym i z oknem wychodzącym na malowniczy zachód. Dla dwóch ostatnich sypialni przeznaczona została malownicza i komfortowa łazienka na tym samym piętrze.
Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z dwoma jednoosobowymi łóżkami wraz z łazienką. Po południowo - zachodniej stronie domu znajduję się sypialnia wraz z własną łazienką wyposażona w jedno łóżko dwuosobowe oraz jedno łóżko pojedyncze np. dla dziecka.
Na tym samym poziome znajduje się także mały pokój jednoosobowy.

Na poziomie parterowym znajduje się sypialnia dwuosobowa z oknem wychodzącym na stronę ogrodową z obszerną łazienką oraz druga sypialnia dwuosobowa wraz z łazienką przystosowaną dla osoby niepełnosprawnej. W przypadku większej grupy osób można także wykorzystać składane łóżka albo materace w dużym salonie na pierwszym piętrze.

UWAGA! W MARCU 15% ZNIŻKI NA POBYTY WEEKENDOWE!

ZAPRASZAMY!

Spacerowa 1 , Mezowo (Polska)

Mapa

 • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
 • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
 • Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Jazda konna

Charakterystyka miejsca
 • Sala Konferencyjna

Wyżywienie
 • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
 • Plac zabaw dla dzieci

Usługi
 • Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski, Włoski, Angielski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Mezowo: