×

Ranczo Zerbuń Zacisze Jeziorany

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ranczo Zerbuń "Zacisze" to otwarty pod koniec 2008 roku obiekt, położony w pięknej Krainie Warmii, na ekologicznie czystym terenie, we wsi Zerbuń, w pobliżu Jezioran i Biskupca.
W otoczeniu znajdują się lasy, pagórki, łąki i stawy. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które pragną wypocząć, odprężyć się w spokojnej atmosferze lub po prostu poczuć wyjątkowo z dala od zgiełku miasta.

Ranczo położone jest na malowniczym terenie o powierzchni ponad 200 ha, w otoczeniu zbiorników wodnych. Idylliczne krajobrazy sprzyjają wielu rozrywkom na świeżym powietrzu: wędkowaniu, grillowaniu, zbieraniu grzybów, spacerom i pływaniu. Amatorzy dzikiej przyrody będą zadowoleni z możliwości podziwiania i fotografowania wielu gatunków zwierząt, m.in. orłów, dzików, jeleni, saren a nawet łosi. Ranczo Zerbuń "Zacisze" jest wyposażony w nowoczesną salę konferencyjną, co umożliwia organizację szkoleń i zjazdów, urozmaiconych przez atrakcjeintegracyjne dla małych i średnich firm.

Ranczo Zerbuń "Zacisze" dysponuje 36 miejscami noclegowymi. W naszej ofercie znajdują się pokoje jedno, dwu, trzy cztero, oraz pięcioosobowe, jak również apartamenty o wysokim standardzie. W każdym z pokoi do dyspozycji gości znajduje się łazienka oraz telewizor. Apartamenty składają się z dwóch łączonych pokoi i są dodatkowo stylizowane.

Restauracja zapewnia gościom śniadania i obiadokolacje w postaci stołu szwedzkiego.
Naszą specjalnością są wyśmienite dania polskiej kuchni, a także specjały z dziczyzny.
Do swojej dyspozycji goście mają monitorowany przez całą dobę bezpłatny parking, a także boxy, w których mogą przechować swój sprzęt lub wypożyczyć wędki czy rowery. W niedużej odległości od Gościńca znajdują się dwa stawy i jezioro z pomostem. Cały teren otoczony jest lasami, wśród których znajdują się ścieżki rowerowe.

Zerbuń 9 , Jeziorany (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)