×

Port-CLub Letni Ogród. Ruciane Ruciane-Nida

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Przy szlaku żeglownym Wielkich Jezior Mazurskich znajduje się największy na Mazurach ekskluzywny port jachtowy o klubowej funkcji. Port stanowi jeden z największych tego typu obiektów w Polsce i w Europie, z którego wypływając nie trzeba kłaść masztu żeby
pływać po Jeziorze Bełdany, Jeziorze Mikołajskim, Jeziorze Śniardwy. Zawiera 500
stanowisk do cumowania. Zapewnia wszystkie udogodnienia dla armatorów jachtów
żaglowych i motorowych.

Letni Ogród otoczony jest przepięknym lasem. Na terenie Letniego Ogrodu dla Państwa wygody znajduje się pensjonat wyposażony w pokoje noclegowe, salę kominkową i koncertową. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Sala kominkowa ogrzeje wszystkich miłośników ciepła przy lampce ulubionego trunku. To właśnie tu serwujemy świeże swojskie dania. Kuchnia Polska zachwyci wszystkich, nawet tych o delikatnym podniebieniu.
Serwujemy dania regionalne i staropolskie oraz bogaty wachlarz dań na specjalne zamówienie. Na życzenie Klienta upieczemy dzika, zorganizujemy ognisko, kulig oraz obsłużymy przyjęcie. Poranna kawa na tarasie i bezkresny widok portu, a w dalekim horyzoncie Zatoka Bełdańska, służy jakże potrzebnej nam kontemplacji i wyciszeniu.

Dla najbardziej wymagających stanowisko portowe wyposażone jest w domek.
Wystarczy sobie wyobrazić domek, ogródek, keja, łódka w samym sercu Mazur.
Już dziś łódka może być częścią Twojego domu… w szlafroku na jacht! Bezpośrednio przed tarasem znajduje się stanowisko portowe wyłącznie do Państwa dyspozycji. To wspaniałe miejsce na Państwa łódź motorową, żaglową lub skuter, itp. Za domkiem jest miejsce parkingowe na dwa samochody. Na piętrze domku jest sypialnia dla 2 lub 4 osób.
Na parterze znajduje się pokój, salon z TV, kompletem wypozynkowym, aneksem
kuchennym oraz łazienka. Domki można wynająć całorocznie.

Wygryny 30A, Ruciane-Nida (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie