×

Pole namiotowe Kaszubskie Kajaki Kiełpino

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 15 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 32 min.
  • Lista usług
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 32 min.
  • 1 pokój, 70 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

Kameralne pole namiotowe położone na brzegu rzeki Raduni. Idealne miejsce dla osób, które szukają miejsca na nocleg podczas aktywnego wypoczynku. Możemy zorganizować dla Państwa spływ kajakowy o różnym poziomie trudności lub też wyprawę rowerową po okolicznych szlakach.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z pola namiotowego Kaszubskich Kajaków.
Pole campingowe znajduje się w Kiełpinie Kartuskim.

Do państwa dyspozycji jest ogrodzony trawiasty teren o powierzchni 3000m2 z dostępem do rzeki Raduni. Nasz obiekt wyposażony jest w toalety oraz prysznic z dostępem do ciepłej wody, zapewniamy także przełącze elektryczne. W części rekreacyjnej znajduje się duża, zadaszona wiata ze stołem i ławkami, obok zostało wyznaczone miejsce na ognisko. Właściciel po wcześniejszym uzgodnieniu może zapewnić drewno na opał. Dużym atutem działki jest położenie, które zapewnia promienie słońca do późnych godzin popołudniowych. Pole namiotowe jest czynne od marca do października.

Do największych atrakcji w okolicy należą spływy kajakowe rzeką Radunią oraz Kamienne Kręgi w Trątkownicy. Chcąc wziąć udział w spływie kajakowym należy skontaktować się z właścicielem pola namiotowego. Kamienne Kręgi znajdują się w odległości 1 km od naszego obiektu. Okolica obfituje w punkty gastronomiczne. Do najpopularniejszych należą restauracje po Kuchennych Rewolucjach – Schabowy Raz i Sielawka. Dla wielbicieli kuchni regionalnej i pierogów idealnym miejscem będzie Gościniec dla Przyjaciół w Wyczechowie. W samej miejscowości Kiełpino w odległości 1,5 km od pola namiotowego znajdują się dwie pizzerie, oferujące dowóz zamówionego jedzenia.

Osobą przyjeżdżającym samochodem – oferujemy bezpłatny ogrodzony parking. Z Trójmiasta łatwy dojazd gwarantuje linia kolejowa Gdynia – Kościerzyna oraz nowopowstająca Kolej Metropolitalna. Należy wysiąść na stacji Kiełpino Kartuskie, który jest oddalony od pola namitowego o 15 minut piechotą.

Raduńska 4a , Kiełpino (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Wypożyczenie łódki, Wypożyczalnia rowerów

Wellness, relaks
  • Basen kryty
Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Kiełpino: