×

Pokoje nad morzem Mikoszewo

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 26 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do naszego pensjonatu na wypoczynek w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. W ofercie szesnaście wygodnych pokoi dla 2 do 5 osób z pełnym węzłem sanitarnym, TV, NET, niektóre z tarasami.

Do dyspozycji gości cztery wyposażone kuchnie, 70 m sala kulturalno-rozrywkowa oraz wyodrębnione kąciki zabaw dla dzieci.

Na terenie obiektu znajduje się parking, miejsce do grillowania i miejsce, gdzie uśmiech z ust naszych dzieci nie znika.

W odległości 200m od pensjonatu znajdują się dwa bardzo dobrze zaopatrzone sklepy, przystanek PKS oraz liczne punkty gastronomiczne.

Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy zwiedzanie miejscowych atrakcji. Długie leśne spacery, czyste powietrze, jezioro wydmowe, staw leśny, ujście Wisły, kolej wąskotorowa, przeprawa promowa - to wizytówki Mikoszewa położonego u styku Żuław z Mierzeją Wiślaną.

Część plaży leżąca obok rezerwatu Mewia Łacha utrzymywana jest w stanie dzikim i można znaleźć tam kawałki bursztynu. Natomiast obok znajduje się strzeżona plaża z ratownikami. Można do niej dojechać samochodem, korzystając z parkingu gminnego lub dojść spacerem szeroką leśną drogą.

Obiekt otoczony jest zamkniętą, malowniczą, bogatą w roślinność posesją wyposażoną w meble ogrodowe. Spędzony u nas czas uprzyjemniają udostępnione grille, sprzęt plażowy i sportowy

Proponujemy Państwu wypoczynek w miłej rodzinnej atmosferze z dala od hałasu.

Przyjedź do nas raz, a na pewno tu wrócisz.

Mikoszewo , Mikoszewo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)