×

Pensjonat ŻURAWINIEC Mokrzec

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Dostępne usługi
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 32 miejsca
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom jest z dwóch stron otoczony lasem, a z okien południowych, z jadalni i tarasu rozciąga się widok na pola, gdzie wiosną i latem można obserwować pląsające po polu żurawie, pasące się sarny, w powietrzu dzwoni śpiew skowronków, a w ciepłe dni wieczorami rozlegają się koncerty świerszczy i wtórujące im chóry żab.
W pogodne noce nad Tobą rozciągnie się rozgwieżdżone niebo. Czysta woda w pobliskich jeziorach Sierakowskiego Parku Krajobrazowego zachęca do kąpieli. Jesienią zapraszają lasy pełne grzybów i wrzosów. Zimą po bajecznym kuligu ogrzejesz się przy kominku.

Pokoje gościnne w „Żurawińcu” dysponują pokojami rodzinnymi i wieloosobowymi. Pokoje są przestronne, każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem, a na życzenie Gości także odbiornik TV. Dla Maluszków możliwość dostawienia łóżeczka.

Naszym Gościom możemy zaoferować wyżywienie całodzienne, na które składają się 3, lub- w przypadku grup dzieci i młodzieży szkolnej- 4 posiłki, bądź śniadania i obiadokolacje. Gościom nie korzystającym z wyżywienia umożliwiamy korzystanie z kuchni. Posiłki podajemy w jadalni, a dla najmłodszych Gośomi zapewniamy wysokie krzesełka. Ponadto dysponujemy salą z kominkiem i w pełni wyposażoną kuchnią. Posiłki podawane w przestronnej jadalni, służącej również za świetlicę z kominkiem i odbiornikiem TV.

Obiekt dysponuje boiskami do gry w siatkówkę plażową, pikę nożną, kometkę oraz stół do gry w tenisa stołowego. Imprezy przy ognisku lub grillu odbywają się w zadaszonym miejscu.

W okolicy znajduje się stajnia (konie rasy wielkopolskiej), jeziora, rzeka Warta z czynnym przewozem promowym. Organizujemy imprezy firmowe, szkolenia, zielone szkoły, imprezy okolicznościowe, obozy taneczne. Chętnie podejmiemy współpracę z organizatorami wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy przez cały rok!

Serdecznie zapraszamy! 

Zwierzyniec 9A , Mokrzec (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Fitnes, Tenis, Bilard, Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Futbol, Siatkówka, Koszykówka, Narciarstwo, Wypożyczalnia rowerów, Jazda konna

Wellness, relaks
  • Basen kryty
Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Mokrzec: