×

Pensjonat Alpejski Dwór Międzygórze

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Restauracja w obiekcie
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat Alpejski Dwór znajduje się praktycznie na początku szlaku prowadzącego na Czarną Górę. Jeśli lubisz spacery po górach to nie ma w Międzygórzu lepszego miejsca na nocleg. W dowolnej chwili możesz wyjść z pensjonatu i prawie natychmiast zanurzyć się w las i rozpocząć wspinaczkę lub wędrówkę. Po stronie wschodniej i zachodniej naszego małego hotelu znajduje się las na zboczach, po północnej jest ścieżka zielonego szlaku, a po południowej zejście w dół do centrum.Wszystkie pokoje w pensjonacie Alpejski Dwór zachowane są w tym samym stylu i standardzie.

Przywiązaliśmy dużą wagę do komfortu spania, dlatego w każdym pokoju znajdują się wygodne drewniane łóżka, ortopedyczne, komfortowe materace, przyjemne w dotyku poduszki, kołdry oraz bawełniana pachnąca pościel i ręczniki. Każdy pokój ma swoją łazienkę, TV (oprócz pokoju nr 15), łącze Wi-Fi. Na ścianach znajdują się prace wyjątkowej artystki przedstawiające najciekawsze miejsca i architekturę Miedzygórza. Pokoje odróżnia jednak kilka znaczących szczegółów, dlatego zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Wiele serca włóżyliśmy w to, by Alpejski Dwór urządzić ze smakiem. Jednak miejscem, gdzie o smak dbamy najbardziej, jest nasza kuchnia. Podajemy przyrządzone w nowoczesnym piecu konwekcyjnym świeże posiłki pozbawione sztucznych dodatków smakowych.

Nasza okolica to również raj dla miłośników Nordic Walking. Z roku na rok przybywa na szlakach i leśnych drogach miłośników maszerowania z kijkami. Można się w nie wyposażyć na miejscu w Alpejskim Dworze.

Sanatoryjna 13, Międzygórze (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Restauracja w obiekcie

Usługi
  • Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie