×

Ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny ENERGETYK Pisz

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek ENERGETYK jest pięknie usytuowany w 100-letnim sosnowym lesie, bezpośrednio nad jeziorem Roś, które połączone jest z jez. Śniardwy i Nidzkim (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich).  

Ośrodek leży 10 km od Piszu. 

Ośrodek ENERGETYK leży na ponad 5 hektarowym, ogrodzonym terenie. Oferuje domki typu Mikołajki 3 (trzyosobowe, wyposażone min. w 2 tapczaniki i wersalkę, ciepłą wodę, gaz, lodówki). 21 domków posiada pełne węzły sanitarne. Oprócz tego na terenie ośrodka znajdują się sanitariaty oraz woda. Dysponujemy także miejscami pod namioty.  

Nasza kuchnia zapewnia bardzo smaczne i urozmaicone dania. Polecamy ponadto szeroki asortyment spożywczy w barze łącznie z gorącymi daniami.  

Ośrodek oferuje plażę, kąpielisko strzeżone (ratownik), własne molo, salę telewizyjną, boisko do siatkówki i koszykówki. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego (odpłatna) - min. rowery wodne, łodzie do wędkowania. 

Zapraszamy od weekendu majowego do końca października grupy zorganizowane i gości indywidualnych a także Organizatorów tzw. Zielonych Szkół. Posiadamy dwie duże sale mogące służyć jako klasy.

Rybitwy 1 , Pisz (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)