×

Ośrodek Rekreacyjny Ego Spa Dębogóra

Zapytaj o cenę i dostępność
od 400 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek rekreacyjny EGO znajduje się w sercu malowniczej Puszczy Zielonka, gdzie w ciszy, spokoju i komforcie mogą oddawać się Państwo wymarzonym sportom oraz odnowie ciała i duszy.

Do Państwa dyspozycji: basen, bogato wyposażona siłownia, sala fitness, gabinety odnowy biologicznej, sauny, kriokabina, kapsuła, jacuzzi oraz instruktorzy pilatesu, aerobiku,
nordic walkingu, hippiki i jogi.

By zapewnić Państwu jak najlepszy wypoczynek - poza wygodnymi, stylowymi pokojami, świetnie wyposażonym spa oraz starannie dobranymi zabiegami kosmetycznymi i relaksacyjnymi, gwarantujemy wiele innych atrakcji; przed wszystkim zbliżenie do natury - ponieważ żyjąc w harmonii z naturą, żyjemy w zgodzie z samymi sobą.

Nasze spa zrobi wszystko, by tą równowagę pomóc Państwu osiągnąć. Dbając o Państwa wygodę oferujemy transfer z lotniska do EGO-SPA i na Międzynarodowe Targi Poznańskie, a także troskliwie urządzone pokoje, z dostępem do internetu. Do stałej Państwa dyspozycji pozostaje masażysta, rehabilitant. Dla zainteresowanych organizujemy również tygodnie odchudzające.

Wiązowa 7 , Dębogóra (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Dębogóra: