×

Motel Jurajski Kraków

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 92 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do skorzystania z gościny w Motelu Jurajskim. Nasza recepcja jest do Państwa dyspozycji całą dobę. Dysponujemy pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi i trzyosobowymi. Wszystkie pokoje są z łazienkami i wyposażone w telewizory.

Przytulne pokoje wykończone są w wysokim standardzie. Miła atmosfera jaką staramy się stworzyć Naszym Gościom i wspaniałe przysmaki, które serwują doświadczeni kucharze po wielu latach doskonalenia swego kunsztu w renomowanej krakowskiej restauracji Wierzynek, są gwarancją tego, że z pewnością będziecie Państwo często do nas wracać.

Zawsze będziemy z tego bardzo radzi.Zorganizujemy także dla Państwa wszelkie uroczystości i przyjęcia bankietowe do 150 osób gwarantując, że będą to niezapomniane chwile.

Na terenie należącym do Motelu Jurajskiego znajduje się duży ogrodzony i zamykany na noc parking, który bez problemu pomieści wiele samochodów oraz autokarów i na którym Państwa pojazdy będą bezpieczne.

Bezpośrednia bliskość(4 km) jednego z centralnych punktów komunikacyjnych Krakowa jakim jest rondo Kraka (obok centrum handlowego MAKRO-IKEA) stwarza możliwość bardzo szybkiego znalezienia się w dowolnym punkcie królewskiego miasta.

To wszystko przy bardzo umiarkowanych cenach.Sprawdźcie Państwo sami.

Modlnica 164 , Kraków (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)