×

Hotelowy Kompleks Leśny "ARTURÓWEK" Łódź

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 91 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotelowy Kompleks Leśny "Arturówek" położony jest na skraju rezerwatu przyrodniczego, w obrębie malowniczego Lasu Łagiewnickiego (największego w Europie 1200 hektarowego zwartego kompleksu leśnego w obrębie miasta). 

Wyjątkowe położenie sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Jest miejscem masowego wypoczynku i rekreacji w każdej porze roku bez względu na aurę. Znajdziecie Państwo tu możliwość biernego wypoczynku (spacer, grillowanie, ognisko).

Idealne miejsce do zorganizowania spotkania firmowego, imprezy rodzinnej, pikniku lub festynu. Piękna okolica sprzyja wycieczkom rowerowym i pieszym.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną bazę noclegową. Na terenie około 20 000 m² usytuowane są:

• całoroczne domki leśne o powierzchni: 50m²/46m²/31m²
• sezonowe domki leśne o powierzchni: 46m²/31m²
• pokoje hotelowe w  budynkach murowanych.

Jednorazowo zapewniamy nocleg dla 65-69 osób przez cały rok.
W sezonie letnim dodatkowo 35-39 osób.

Na terenie ośrodka znajduję się Bar Leśniczówka Gajowego z "Ogrodem Leśnym" mogącym pomieścić do 200 osób, proponująca Państwu wyśmienite jedzenie oraz bogate menu.

Arturówek to jedno z najpopularniejszych miejsc rekreacji w Łodzi. Znajdują sie trzy stawy na obszarze źródliska rzeki Bzury. Jeden przeznaczony jest dla miłośników kąpieli wodnych i słonecznych. Znajduje się przy nim szeroka piaszczysta plaża. Nad drugim stawem wybudowano przystań. Akwen ten przeznaczony jest dla miłośników sportów wodnych. W wypożyczalni czekają: rowery wodne łódki i kajaki. Trzeci staw jest zbiornikiem retencyjnym przeznaczony dla wędkarzy.

Dla najmłodszych czeka ogrodzony plac zabaw, gdzie dzieci mogą poszaleć na zjeżdżalniach, karuzeli, czy w piaskownicy. W tym czasie dorośli też nie będą się nudzić. Sprawdzą swoje zdolności gimnastyczne na ścieżce zdrowia a siłę mięśni na mini siłowni.

Skrzydlata 75, Łódź (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie