×

Hotel Miraż Chłapowo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 140 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel
W naszym hotelu przygotowaliśmy dla Państwa wygodne i komfortowe pokoje. Nowoczesne wyposażenie i ciekawy wystrój sprawią, że poczujecie się Państwo miło i swobodnie.Dysponujemy 60-cioma miejscami noclegowymi w pokojach dwu-osobowych i apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-SAT, radio oraz pełen węzeł sanitarny. Apartamenty dodatkowo posiadają oddzielną sypialnię, lodówkę oraz sejf. Dysponujemy również dwoma apartamentami wyposażonymi w aneks kuchenny.

Oferta konferencyjno - szkoleniowa
Hotel Miraż to kompleks szkoleniowo wypoczynkowy idealnie przystosowany do organizowania szkoleń, konferencji i imprez integracyjnych. Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi
20-to i 60-cio osobowymi (w układzie kinowym 80 miejsc) w pełni wyposażonymi w rzutnik multimedialny, rzutnik folii, flipchart, ekran, zestaw video.

Po przebytej konferencji mogą Państwo skorzystać z wielu atrakcji w Miasteczku Country.

Restauracja
Nasza restauracja o ciepłej przyjaznej atmosferze z miłą profesjonalną obsługą jest miejscem, gdzie będą mogli Państwo oddać się degustacji przepysznych różnorodnych dań, których smak doprowadzi Państwa do niebiańskich rozkoszy. Do posiłków proponujemy szeroki wybór win z całego świata o niepowtarzalnym smaku i aromacie.

Żeromskiego 81 , Chłapowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)