×

Hotel i Restauracja "Pod Słońcem" Gorzów Wielkopolski

Zapytaj o cenę i dostępność
od 160 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do nowego, trzygwiazdkowego Hotelu położonego w cichej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego na terenie dawnej jednostki wojskowej. Hotel Gorzów POD SŁOŃCEM *** wybudowany został w roku 2012 z myślą o rosnących oczekiwaniach i potrzebach towarzyszących organizacji imprez okolicznościowych.

Hotel posiada 19 jedno-, dwu- oraz trzyosobowych pokoi gościnnych z możliwością ugoszczenia ok. 50 osób, w tym apartament dla nowożeńców.

Wszystkie pokoje posiadają: klimatyzację, lodówki, telewizję, telefony, internet, prysznice, wanna (w apartamencie), możliwość dostawki.

W hotelu znajduje się winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Goście hotelowi mają do dyspozycji obszerny parking samochodowy oraz ogród. W Hotelu istnieje możliwość dokonywania płatności kartą.

Hotel Gorzów POD SŁOŃCEM *** posiada profesjonalną, nowocześnie wyposażoną kuchnię, w której każdego dnia przygotowywane są potrawy tradycyjnej, polskiej kuchni zarówno dla Gości hotelowych jak i na zlecenia zewnętrzne. Sala weselna Gorzów, restauracja na 150 osób z przestronnym ogrodem, w którym jest możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej.

Chopina 34, Gorzów Wielkopolski (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie