×

Hotel Cztery Brzozy

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 39 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel Cztery Brzozy*** to miejsce, które łączy dobry styl, elegancję i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. W tym trzygwiazdkowym Hotelu każdy Gość, za sprawą panującej tu atmosfery, poczuje się wyjątkowo, a wykwalifikowany personel zadba o komfort jego pobytu.

Recepcjoniści hotelowi są na stanowisku pracy przez całą dobę, aby w razie dodatkowych pytań móc służyć Państwu natychmiastową pomocą.

Hotel oddaje do Państwa dyspozycji 32 gustownie urządzone pokoje dwuosobowe, nowoczesny Lobby Bar oraz przestronną salę restauracyjną, w której serwowane są wspaniałe dania kuchni polskiej i europejskiej. Bezpośrednio przy Hotelu znajduje się całodobowy, monitorowany, zamykany parking, który może pomieścić kilkadziesiąt samochodów osobowych bądź też kilka autokarów.

Hotel Cztery Brzozy*** zlokalizowany jest w niewielkiej miejscowości Kowale, która oddalona jest tylko o 7 km od centrum Gdańska. Ta niewielka odległość Obwodnicy Trójmiejskiej S6 oraz Autostrady A1 sprawia, że Hotel jest idealną bazą wypadową do wszystkich pobliskich miast. Doskonała lokalizacja sprawia, że osoby przebywające w Hotelu mają doskonały dojazd do wielu zakątków Trójmiasta i okolic.

Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych, które mogą się odbyć w odpowiednio przystosowanej sali szkoleniowej. Organizujemy także przyjęcia weselne oraz inne imprezy okolicznościowe dla osób z Gdańska, Gdyni, Sopotu, a także innych okolicznych miejscowości. Posiadamy przestronną salę weselną, która w komfortowych warunkach pomieści nawet 130 osób.

Hotel Cztery Brzozy*** został zaprojektowany z myślą o obsłudze Gości z niepełnosprawnością ruchową. Budynek posiada szerokie przejścia, niżej zamontowaną ladę recepcyjną oraz pokój specjalnie dostosowany dla Gości poruszających się na wózkach inwalidzkich- usytuowany jest na parterze. Projektując ten Hotel dołożyliśmy wszelkich starań, aby zniesione zostały wszelkie bariery architektoniczne, które mogłyby utrudnić swobodne przemieszczanie się po obiekcie.

Skromna 1 , Kowale (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Kowale: