×

Hostel Nadwiślańska Józefów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Na terenie aglomeracji warszawskiej, po przekroczeniu południowo-wschodniej granicy Warszawy, docierają Państwo do uroczego miasteczka Józefów - nowoczesnego, samowystarczalnego, ale jednocześnie zachwycającego swoim bogactwem naturalnym.
To właśnie do Józefowa, ze względu na walory uzdrowiskowe, już u schyłku XIX wieku zjeżdżali mieszkańcy Warszawy, a obecnie położona jest tu część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz trzy rezerwaty przyrody. W tym niezwykłym miejscu, przy głównej ulicy Nadwiślańskiej znajduje się nasz przytulny i jednocześnie wyjątkowo tani Hostel Nadwiślańska.

W obiekcie do Państwa dyspozycji przekazujemy cztery łazienki, w których zainstalowane zostały komfortowe kabiny prysznicowe oraz toalety. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, dwie kuchenki gazowe, kuchenkę mikrofalową, czajnik oraz naczynia i sztućce. Na tyłach hostelu, wśród zieleni znajduje się przestronne patio z miejscem na grilla. Dodatkowo, za symboliczną opłatą oferujemy możliwość skorzystania z pralki oraz sprzętu do prasowania.

Hostel znajduje się kilkadziesiąt metrów od przystanku autobusowego i trzy kilometry od stacji PKP Falenica, dzięki czemu przejazd do centrum Warszawy zajmuje ok. trzydzieści minut. Vis a vis hostelu mieści się duży i tani sklep spożywczo-przemysłowy, chiński lokal handlowy oraz bankomat. Obok znajduje się bar z ciepłymi posiłkami, niedaleko stacja benzynowa i restauracja.

Nadwiślańska 54A , Józefów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Józefów: