×

Gospodarstwo Agroturystyczne - Nowinka

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Udostępniamy Państwu:

• Dom wolnostojący na osobnej działce (przylegającej do jeziora)

Obszerny piętrowy dom wolnostojący z ogrzewaniem olejowym na dużej, zadbanej działce. Bez problemu może tu nocować ośmioro dorosłych i grupka dzieci. Oprócz miejsc do spania znajdziecie tu Państwo: dużą salę kominkową z długim dębowym stołem i ławami, kuchnię z wyposażeniem, łazienki i toalety, saunę, przestrz enie wypoczynkowe z pięknym widokiem na jezioro Wigry. Ogrodzony teren przylega bezpośrednio do jeziora.
Długi pomost wychodzi aż poza nadbrzeżne trzciny. Jezioro zaraz za pomostem ma około 3 m głębokości; nieco dalej - 8 m. Można tu wygodnie zasiąść z wędką lub porzucać spiningiem. Przy jeziorze zadaszony stół i ławy. Do wyłącznej dyspozycji jest duża drewniana łódź wiosłowa. Można też u mnie wypożyczyć żaglówkę klasy OMEGA. Pobyt w tym domu daje poczucie prywatności.

Ceny: 35 zł od osoby za dobę, nie mniej jednak niż 150 zł za dobę.

Okres wynajmu: cały rok.

• Pokoje w oddzielnym budynku na terenie gospodarstwa (kilkanaście metrów od jeziora).

Noclegi w pokojach o różnym standardzie. Z większości pokoi roztacza się widok na jezioro Wigry i wyspy: Ostrów, Ostrówek (dawniej Rośków Wyspa) oraz Ordów. Tradycyjną banię (saunę) na brzegu jeziora Wigry. (Parę ogrzewającą wytwarza się polewając wodą rozgrzane kamienie. A potem kąpiel w jeziorze i na koniec schłodzone napoje. Polecam!).
Sprzęt pływający. Pomost. Parking. Miejsce do samodzielnego przygotowywania posiłków. (jeśli nie chcecie Państwo bawić się w kucharzy, kilka sezonowych jadłodajni w Bryzglu czeka na Państwa).

Okres wynajmu: od maja do września.

Ceny: od 25 zł od osoby za dobę.

Bryzgiel 25, Nowinka (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie