×

Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyny i Stanisława Lipnica

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyny i Stanisława znajduje się w miejscowości Borzyszkowy k/Bytowa w przepięknie położonej, spokojnej wiosce na Kaszubach.

Borzyszkowy to miejscowość oddalona 5 km od głównej trasy Chojnice-Bytów w województwie pomorskim. Kraina ta znana jest przede wszystkim z pięknych lasów i licznych jezior.

Gospodarstwo Agroturystyczne znajduje się w odległości 1 km od wsi Borzyszkowy na trasie Borzyszkowy-Łąkie. Specyficzne położenie sprzyja spokojnemu wypoczynkowi na łonie natury.

Kompleks budynków usytuowany jest w lasku sosnowym, obfitującym w runo leśne.
Otaczające lasy znane są przede wszystkim z jagód, borówek oraz takich grzybów jak: borowik, podgrzybek, kurka, rydz, maślak itd.

Gospodarstwo otaczają dwa duże jeziora: j. Borzyszkowskie (oddalone ok. 70 m od budynków)
oraz j. Kamieniczno (oddalone ok. 140 m).

Z każdego pokoju roztacza się piękny widok na jezioro. Szczególnie pięknie prezentują się porośnięte lasem dwie wyspy. Jezioro Borzyszkowskie i jezioro Kamieniczno to prawdziwy raj dla wędkarzy.

Do najczęstszych okazów należą: szczupaki, okonie, płocie, liny, leszcze i inne. W pobliżu znajdują się położone nad jeziorami piękne miejscowości, bogate w unikalne zabytki drewnianej sztuki sakralnej (kościoły w Brzeźnie Szlacheckim i Borzyszkowych).

Do zwiedzania okolic najlepiej wyposażyć się w rowery. Atrakcją pozostają krajoznawcze trasy rowerowe przeznaczone dla całych rodzin.

Borzyszkowy 39 , Lipnica (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Lipnica: