×

Gościniec w Dybawce Krasiczyn

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Budynek Gościńca w Dybawce jest położony w malowniczej okolicy parku Pogórza Przemyskiego. Przepiękne tereny Parku zachęcają do aktywnego wypoczynku. W otoczeniu słonecznych wzgórz, sadów i ogrodów oraz lessowych, głębokich, cienistych wąwozów spędzą państwo niezapomniane chwile. Jest to miejsce gdzie styka się przeszłość z teraźniejszością dowodem na to jest renesansowy zamek w Krasiczynie oraz zabytkowa architektura przemyskiej starówki. Niewątpliwym atutem tej okolicy jest piękna przyroda oraz historia która zostawiła wiele śladów i zachęca do ich odkrywania.

Obiekt posiada restaurację i bazę noclegową. Wyposażony jest w duży parking dla autokarów i aut, jak również altanę z grillem, miejsce na ognisko oraz plac zabaw.

Gościniec jest świetną bazą wypadową do Lwowa ponieważ od granicy z Ukraina dzieli nas zaledwie 20km. Znajdujemy się przy trasie nr.28 w kierunku Bieszczad w odległości 6km od Przemyśla i 4km od Zamku w Krasiczynie.

Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa w naszym Gościńcu 24 godziny na dobę. Dysponujemy 30 wygodnymi miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 osobowych.

Te gustowne pomieszczenia, komfortowo wyposażone sprzyjają wypoczynkowi oraz budowaniu przytulnej atmosfery towarzyszącej Państwu podczas pobytu w naszym Gościńcu. Osobiście zadbamy o ciepło, domowy klimat oraz o to aby wszystkie Państwa potrzeby zostały zaspokojone. W każdym pokoju znajduje się telewizor i łazienka.

Dybawka 23 , Krasiczyn (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Krasiczyn: