×

Gościniec Krusznik. Nowinka

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany, 5 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Agroturystyczne wakacje na Suwalszczyźnie we wsi Krusznik.

Krusznik leży na Suwalszczyźnie, pomiędzy największym lasem w Europie – Puszczą Augustowską – a jednym z najpiękniejszych jezior w Polsce – jeziorem Wigry.  

Dom gościnny mieści się na prywatnej posesji w sąsiedztwie naszego domu, pomiędzy lasem, a jeziorem Mulaczysko (na południe od Wigier).

Składa się z 2 pokojów na piętrze, które pomieszczą maksimum 5 osób na dwóch łóżkach małżeńskich i jednym pojedyńczym oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.
Pokoje wyposażone są w telewizory, biblioteczkę, gry i dostęp do Internetu bezprzewodowego.Na parterze jest łazienka z prysznicem, umywalką i oddzielnie ubikacja.
Tu także mieści się prawdziwa sauna. Z dwupiętrowego tarasu, wychodzącego na południe, można obserwować rozległy widok na przepiękną okolicę, a wieczorem gwiazdy. 

Posesja ma prywatny dostęp do jeziora. Do dyspozycji są: pomost, altana, miejsce na ognisko. W sąsiedniej wsi, są trzy bary agroturystyczne, dwa sklepy i kościół. Można wynająć kajaki, żaglówkę, konie pod wierzch lub z powozem. 

W oddalonych o kilkanaście kilometrów Suwałkach są: Aquapark, Plaza z Multiplexem, liczne placówki kulturalne, handlowe i gastronomiczne. Można skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej i stomatologicznej po konkurencyjnych cenach do wielkich miast. 

A tylko 1,5h drogi autem Druskienniki – Park wodny, całoroczny stok narciarski z wypożyczalnią wszystkiego od sprzętu po ubrania, SPA, jedno z najlepszych uzdrowisk klimatycznych i balneologicznych w Europie. Występują tam liczne źródła mineralne i pokłady borowiny. Znajduje się tam 9 sanatoriów i centrum balneologiczne.  

Przed laty sami poznaliśmy to miejsce jako turyści, a teraz wynieśliśmy się z dużego miasta, aby zamieszkać tu na stałe. Tym bardziej możemy szczerze je polecać. Nasze ośmio-hektarowe siedlisko, oddalone od hałasów drogi i sąsiadów leży nad brzegiem jeziora, gdzie mieści się pomost z wygodnym zejściem do wody, a wysoki brzeg osłania od wiatru i niepożądanego towarzystwa. 

Gwarantujemy krystalicznie czystą wodę pitną, piękne widoki, śpiew ptaków, zapach pól i łąk, kąpiele w czystym jeziorze oraz idealny spokój.  Pod koniec czerwca lasy czerwienią się od poziomek a we wrześniu od rydzów.Chętnie pokazujemy naszym gościom uroki i ciekawe miejsca Suwalszczyzny i Litwy. 

ZAPRASZAMY 

Krusznik 30, Nowinka (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie