×

Dwór Andrzejówka. Mechlin

Zapytaj o cenę i dostępność
od 32 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasza firma specjalizuje się w organizacji szerokiej gamy usług turystycznych. We wnętrzach dworu organizujemy szkolenia dla firm, wesela, komunie, zabawy sylwestrowe i inne imprezy okolicznościowe. W 4,5 ha parku angielskim odbywają się pikniki firmowe oraz biesiady.
Na naszych imprezach i przyjęciach serwujemy wspaniałe dania kuchni staropolskiej.
Pieczone prosiaki, szynki, dziczyzna oraz zakąski z grilla są atrakcją imprez plenerowych.

Dla naszych klientów, którzy pragną spędzać czas aktywnie oferujemy jazdę konną, kort tenisowy, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Według indywidualnych zamówień organizujemy również wszelkiego rodzaju dodatkowe atrakcje min. Paintball, quady, szkoła przetrwania, wieczory country i wiele innych. Dla tych z Państwa, którzy nie chcą rywalizacji sportowych proponujemy np. uroczyste kolacje przy akompaniamencie muzyki klasycznej lub szalona zabawę z orkistrą czy DJ-em.

W okresie letnich oraz zimowych wakacji organizujemy obozy dla dzieci i młodzieży z nauką jazdy konnej i gry w tenisa. Nasze obozy cieszą się dobrą renomą oraz ogromnym zainteresowaniem, a wielu uczestników przyjeżdża do Mechlina każdego roku.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy klasycystyczny dwór z 1814 r. a w nim 48 miejsc noclegowych w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami.

Na rynku turystycznym działamy od 35 lat. Przez nasz ośrodek przewinęło się ponad 200 tys. Gości z kraju i zagranicy. Ponad 30 lat istnienia na rynku turystycznym zobowiązuje do solidności i rozwijania szerokiej gamy usług w sposób profesjonalny i perfekcyjny.

Serdecznie zapraszamy

Śremska 3 , Mechlin (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Mechlin: