×

Domek Letniskowy/ Miodówko

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Domek położony jest w kompleksie domków letniskowych wśród lasów sosnowych (bardzo zdrowy mikroklimat, szczególnie dla osób z dolegliwościami serca).

Miejscowość  ok. 15 km od Olsztyna, w połowie trasy Olsztynek - Olsztyn.

W odległości ok. 400 m. od domku znajduje się niewielkie, ale za to zarybione jezioro z plażą i pomostami. Na terenie działek znajdują się tez boiska do gry w siatkówkę (zapewniam siatkę), w piłkę nożną, piękne leśne okolice na spacery, zbiór jagód i grzybów.

Cała posesja jest ogrodzona z podjazdem dla 2 samochodów. Na parterze znajduje się: salon z kominkiem (radio, tv, 2 osobowa wersalka), kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka z prysznicem i oddzielnie WC (ciepła, zimna woda).

Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie: I - 2 osobowa wersalka, 2 osobowa kanapa II - wersalka, tapczanik, fotel, szafka na ubrania

Na wyposażeniu domku znajdują się też meble ogrodowe, siatka do siatkówki, grill. Zadaszony taras pozwala na wypoczynek na dworze również w deszczowe dni. W odległości ok. 2 km znajduje się reastauracja w miejscowości Stawiguda (gmina), gdzie można wykupić obiady, zrobić większe zakupy.

Mazury, Miodówko (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie