×

Dom Wczasowy RYDZ Żegiestów Zdrój Żegiestów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Zamek Plaveč 27.6 km
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dom Wczasowy „RYDZ” w Żegiestowie Zdroju,położony w górach Beskidu Sądeckiego, nad samą granicą ze Słowacją, nad rzeką Poprad. Usytuowany jest wśród lasów, z dala od ruchu ulicznego, w malowniczej okolicy bogatej w źródła wody mineralnej.

Jesteśmy oazą ciszy i spokoju.

Dom przystosowany jest do przyjmowania młodzieży oraz dorosłych.Mamy za sobą ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku i posiadamy rekomendację Nowosądeckiej Izby Turystycznej. Jesteśmy laureatem nagrody „Sądecki laur turystyczny 2004” przyznanej w kategorii ośrodków wczasowych za nowatorska ofertę pobytową.

Do dyspozycji wczasowiczów jest: ok. 50 miejsc, świetlica z TV, DVD, sala gier (tenis stołowy, piłkarzyki), biblioteczka, kawiarenka, teren rekreacyjny z ogrodem, grillem i altanką , placem zabaw dla dzieci, w pobliżu 2 boiska i plaża nad Popradem

Dodatkowe atrakcje: W trakcie turnusu goście poznają dawne tradycje – a nasze specjalności : pieczenie swojskiego chleba i podpłomyków w piecu chlebowym własnej konstrukcji, wyrób smalcu, gotowanie potraw regionalnych w kociołkach itp.

Ponadto za niewielką odpłatnością oferujemy:
- wycieczki autokarowe z przewodnikiem po okolicy i na Słowację. Organizujemy różne imprezy na życzenie klienta, np. biesiady, ogniska,kuligi,spotkania,wesel a itp

Naszym atutem jest staropolska gościnność i swojskie jedzonko -takie jak u mamy
(a może lepsze?....).

Łopata Polska 52 , Żegiestów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Żegiestów: