×

Dom do wynajęcia Skotniki

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 200 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 6 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski, Niemiecki

Opis obiektu noclegowego

MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU NAWET 10 OSÓB - CENA ZA DOMEK, DODATKOWO PŁATNE MEDIA - WG STANU LICZNIKA

DLA NIETUZINKOWYCH LUDZI,ROMANTYCZNYCH, CZUŁYCH I DELIKATNYCH, OCZEKUJĄCYCH KONTAKTU Z PRZYRODĄ, SPOKOJU, CISZY,POTRAFIĄCYCH DOSTRZEC PIĘKNO I MALOWNICZOŚĆ POLSKICH KRAJOBRAZÓW.

UMIEJSCOWIENIE :
Odległości : do rzeki Pilicy 1,5km do Zalewu Sulejowskiego 28km do Łodzi 85km, do Kielc 77km
do Częstochowy 90 km.

Domek całoroczny wraz z działką zagospodarowaną. Możliwość wynajęcia na miesiące wakacyjne lub całorocznie.Działka ogrodzona, w urokliwej wiejskiej scenerii zagwarantuje Ci spokojny wypoczynek i zapewni mile spędzony czas.Z dala od ruchliwych dróg, głośnego przemysłu i hałasu cywilizacji. Jednocześnie w "zasięgu" wszystkich sieci tel. komórkowej (jeśli jesteś NIEZASTĄPIONY). Sklep spożywczy i ogólnoprzemysłowy w odległości 300m. Spokój, wspaniałe powietrze i krajobrazy zregenerują twoje siły i pomogą "naładować akumulatory".

Domek : kuchnia z jadalnią, łazienka, przedpokój, pokój dzienny, pokój gościnny - łącznie ok. 80m²; Działka: ok 2400m² - oczko wodne ze strumykiem, piwnica ze skalniakiem, zadaszony grill z miejscem biesiadnym, zagajnik brzozowy

Wyposażenie: kuch nia: kuchnia węglowa, kuchnia gazowa, lodówka,pralka, zlewozmywak z ciepłą i zimną wodą, naczynia, radio łazienka: WC, umywalka, brodzik, ciepła i zimna woda

Pokoje: 3 łóżka 2-osobowe, 2 szafy .

O MIEJSCOWOŚCI:

Skotniki to malownicza miejscowość nad rzeką Pilicą na skraju Sulejowskiego Parku Krajobrazowego i w bezpośrednim sąsiedztwie Przedborskiego Parku Krajobrazowego. W wiosce znajdują się ruiny letniej rezydencji panujących tu w XVIw. właścicieli ziemskich (spróbuj odszukać miejsce po ich całorocznym siedlisku...), a także modrzewiowy kościółek z XVIw. - zabytek klasy "0".

Ruiny średniowiecznego zamku, można także obejrzeć w oddalonej o ok 20km Bąkowej Górze. Tu także znajduje się zabytkowy kościół, dwór Małachowskich, a w zabytkowym spichlerzu urządzono Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne.
Warto również wspiąć się na Diablą Górę - 285m. n.p.m. wzgórze posiadające oprócz walorów przyrodniczych także historyczne znaczenie. Jest wiele miejsc, które warto odwiedzić, a o których będziesz mógł przeczytać na miejscu w informatorze przyrodniczo - turystycznym.

Rozciągające się wokół lasy zachęcają do wycieczek rowerowych, a miłośnikom grzybobrania gwarantują owocne zbiory. Z oddalonego o 12km Przedborza organizowane są spływy kajakowe ukazujące piękno doliny Pilicy. Dla zwolenników błogiego lenistwa, czas spędzony na działce przy grillu, czy ognisku, wsłuchując się w odgłosy polskiej wsi upłynie niezwykle miło . Będąc z dala od zgiełku miast, nie pozbawimy Cię jednak odrobiny cywilizacji,do której już przywykłeś.

Skotniki 92 , Skotniki (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Usługi
  • Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski, Niemiecki
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Skotniki: