×

CICHA SZAFARNIA/ Agroturystyka Kurzętnik

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 160 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Cicha Szafarnia to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z dala od miejskiego zgiełku, na łonie natury z licznymi atrakcjami Brodnickiego Parku Krajobrazowego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywną turystyką po malowniczych mazurskich okolicach. Cicha Szafarnia to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z dala od miejskiego zgiełku, na łonie natury z licznymi atrakcjami Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy do nas rodziny i grupy przyjaciół zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Do dyspozycji mają Państwo kajaki, rowery, plac zabaw dla dzieci, a wieczorem miejsce na grill, czy ognisko.

Do dyspozycji mają Państwo wygodnie urządzone pokoje z osobnymi łazienkami. Wyposażone w wygodne łóżka i miejsce na garderobę. W sumie pięć pokoi mogących pomieścić nawet 20 osób.

Dwa salony do wspólnych spotkań z w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi, TV oraz kominkiem. Do tego wszystkiego udostępniamy taras wypoczynkowy z leżakami, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill i ognisko.

Szafarnia 1 , Kurzętnik (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)