×

CICHA DOLINA Gospodarstwo Agroturystyczne Gołdap

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy do wypoczynku na terenie Mazur Garbatych, gdzie znajduje się nasze gospodarstwo agroturystyczne (8 km od Gołdapi), pomiędzy Puszczą Borecką - 7 km, a Puszczą Romincką - 16 km.

Znajdziecie u nas Państwo dużo zielonej przestrzeni, wyjątkowe krajobrazy, tereny do wędrówek pieszych i rowerowych, a przede wszystkim ciszę i spokój. Domostwo nasze położone jest nad akwenem wodnym w malowniczej dolinie, urokiem tego miejsca zafascynowali się artyści, których gościliśmy, było natchnieniem twórczym dla malarzy i rzeżbiarzy. 

Podczas pobytu u nas skorzystasz nie tylko z gościnności przestronnego domu posiadającego 5 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami i tv, wspólny aneks kuchenny oraz duży taras widokowy na naszą dolinę.
Możesz także aktywnie wypocząć pływając łódką lub rowerem wodnym, grając w siatkówkę, tenisa stołowego, piłkę nożną, a wieczorem czas można mile
spędzić przy ognisku.

Poza wypoczynkiem zachęcamy do korzystania z naszej kuchni .Oferujemy warzywa ekologiczne i owoce z przydomowego ogrodu, polecamy również:

• wędzonkę oraz ryby z własnej wędzarni
• kartacze, pierogi
• tradycyjne zupy wiejskie
• domowe przetwory dżemy, soki, przeciery.

Serdecznie zapraszamy.

Sprawdź czy możemy Cię jeszcze zaskoczyć.

Grabowo 70, Gołdap (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie