×

Biwakowy Apartament Gdańsk

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 2 apartamenty, 5 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Francuski

Opis obiektu noclegowego

Tu czas płynie powoli, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w przyjaznym otoczeniu, blisko morza (w linii prostej ok.8km; czas dojazdu 15min.), przy obwodnicy Trójmiejskiej, 7km do dworca kolejowego Gdańsk-Oliwa.

Przybędziecie Państwo do przepięknego miasta o bogatej historii i tradycjach. Będziecie wypoczywać w spokojnej, willowej dzielnicy. Okolica jest doskonale skomunikowana z lotniskiem, Trójmiastem, i Kaszubami, co predysponuje ten apartament do wszelkich pobytów rodzinnych oraz biznesowych, o każdej porze roku.

Do wyłącznej dyspozycji Gości jest przestrzeń biwakowo-grillowa w ogródku, z parasolem i ławeczkami. Apartament wyposażony jest telewizję kablową oraz stałe łącze internetowe o dużej mocy przepustowej. Okna apartamentu wychodzą na znajdujący się tuż obok przepiękny park, z alejkami do spacerowania, jazdy na rowerze, placami zabaw dla dzieci, gry w szachy. Dzień można tu witać lub żegnać, dokarmiając kaczuszki i łabędzie pływające po stawie. To także doskonałe miejsce do spacerów z Waszymi zwierzętami.

Dla gości miejsce parkingowe na terenie posesji.

Biwakowa , Gdańsk (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Usługi
  • Suszarka do włosów, Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski, Francuski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)