×

AURA HOTEL Zielona Góra

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Hotel Aura jest kameralnym dogodnie zlokalizowanym trzygwiazdkowym Hotelem położonym w pobliżu Uniwersytetu Zielonogórskiego, w sąsiedztwie klubów rozrywkowych i restauracji. Przygotowując pokoje w sposób szczególny zadbaliśmy o to, aby zapewnić Państwu komfortową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy Restaurację Aura z różnorodnym menu, a także codziennie otwarty Drink-Bar z ogródkiem letnim.

Pokoje

Pokoje w hotelu Aura zostały doskonale wyposażone. W każdym pokoju znajdują się biurko, fotel, telefon, odbiornik TV i łącze do Internetu.

W sposób szczególny polecamy pokoje typu Luxury, które gwarantują wyjątkowy komfort pobytu. Pokoje typu Luxury o zwiększonej powierzchni dodatkowo wyposażyliśmy w miejsce do odpoczynku z fotelami. Dbając o jakość wypoczynku naszych Gości podczas snu, we wszystkich pokojach zainstalowaliśmy łóżka o podwyższonym standardzie, które pozwolą dobrze wypocząć podczas nocy spędzonych w naszym hotelu.

Restauracja

Zapraszamy Państwa do Restauracji Aura, w której serwowane są dania przygotowywane bezpośrednio przez Szefa naszej kuchni z najwyższej jakości produktów. Oferujemy dania łączące tradycyjną kuchnię z fantazją i polotem. Codziennie zapraszamy do skorzystania z bogatego bufetu śniadaniowego wraz z napojami, po którym proponujemy poranną kawę.

Dla biznesu

W hotelu Aura szczególną uwagą objęliśmy Gości pragnących wykorzystać pobyt nie tylko na wypoczynek, ale także na pracę. Każdy pokój wyposażyliśmy w biurko, wygodny fotel, stały dostęp do Internetu ( WI-FI lub przewodowy) oraz telefon z bezpośrednim numerem miejskim. Do każdego pokoju dostarczyliśmy sygnał telewizji satelitarnej w ofercie której znajdują się programy informacyjne, rozrywkowe i Pay-TV.

W hotelu Aura znajduje się także stanowisko pracy wyposażone w komputer PC z dostępem do Internetu. Dbając o naszych Gości każdego dnia dostarczamy prasę codzienną, a także pomagamy w rezerwacji biletów do kina czy teatru.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Leśna 15B, Zielona Góra (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie