×

Apartamenty Żywioły Bardo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Apartamenty Żywioły usytuowane są w zadrzewionej okolicy z bezpośrednim dojściem do rzeki, blisko centrum, które niewątpliwie jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w Sudetach. Miejsce to stanowi doskonałą bazę wycieczkową po okolicy, jak również sąsiednich miastach.  Stąd można rozpocząć wędrówkę po Kłodzku (Twierdza Kłodzka), Złotym Stoku (Kopalnia Złota), czy Ząbkowicach Śląskich (Krzywa Wieża). W ten sposób można spędzić miło czas w historycznej Kotlinie Kłodzkiej, gdzie jest niezliczona ilość zabytków, niespotykane bogactwo krajobrazu oraz tajemnicze zakątki, które z pewnością nie pozwolą nudzić się naszym Gościom.

Apartamenty Żywioły to nowa baza noclegowa, działająca w Bardzie od 2014 roku.
Wybierając pobyt w naszych apartamentach, gwarantujemy Państwu kontakt bezpośrednio z właścicielem, a nie firmą pośredniczącą w wynajmie. Dzięki temu, proponowane przez nas ceny są niższe od cen oferowanych przez konkurencję. Z naszej strony z kolei, osobisty kontakt z klientem, daje możliwość zadbania o Państwa indywidualne potrzeby, a także sprzyja nawiązaniu długoterminowej relacji.

Do dyspozycji Państwa oddajemy apartamenty: woda, ogień, ziemia. Pokoje są ciepłe i przytulne. Zapewnią spokojny odpoczynek Tobie i Twojej rodzinie.

Grunwaldzka 4 , Bardo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Bardo: