×

Apartament Helska Mesa Hel

Indywidualne informacje:
Po zapytaniu ofertowym dokładna cena i pokój!
od 180 
2 osób 1 nocy
Przeciętny czas odpowiedzi: 1 godz. 30 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 1 godz. 30 min.
  • 1 apartament
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hel to wyjątkowe miejsce na mapie europy. Unikatowe położenie geograficzne Helu i mnogość atrakcji sprawiają, że małe miasteczko oblegane jest przez turystów szczególnie w wakacje. Baza noclegowa w Helu jest bardzo bogata, można tutaj znaleźć apartamenty, mieszkania, pokoje gościnne, kempingi, kwatery prywatne, tanie noclegi i wiele innych. Jednakże ważne jest, aby znaleźć takie noclegi, które sprawią, że wakacje będą wypoczynkiem, a nie utrapieniem.

Mam nadzieję, że moja oferta przypadnie Państwu do gustu.

Apartament, który jest przedmiotej oferty ,mieści się na drugim najwyższym piętrze stylowej kamienicy. Kamienica znajduje się w ścisłym centrum Helu przy reprezentacyjnej ulicy Wiejskiej, w sąsiedztwie Muzeum Rybołówstwa, ratusza oraz starej kaszubskiej restauracji.

Apartament Helska Mesa to nie są kolejne bezduszne 4 ściany, tutaj poczujesz się wyjątkowo. W ciągu 1 minuty możesz opuścić zatłoczony deptak, przejść do kamienicy, wejść na ostatnie piętro, odpocząć i zapomnieć o otaczającym świecie. Szczególnie, że z okien pokoi rozpościera się widok prosto na bulwar, muzeum a przedewszystkim na zatokę Gdańską i panoramę Trójmiasta. Widoki są piękne szczególnie wieczorem, gdy można z okna
pokoju oglądać zachód słońca a zaraz po tym pośród nocy szukać świateł z pobliskiej aglomeracji na horyzoncie.

Apartament składa się z dużego salonu, łazienki, kuchni i garderoby. Przygotowane są 4 łóżka, po 2 w sypialni i w salonie. Łazienka wyposażona jest w prysznic. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone, oznacza to, że urządzenia niezbędne do spokojnego wypoczynku są na wyposażeniu mieszkania tj. czajnik, kuchenka, lodówka, pralka itp.

Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14, a kończy o 11 w dniu wyjazdu.

Zapewnione jest miejsce parkingowe niestrzeżone pod domem. W mieszkaniu zainstalowany jest bezprzewodowy punkt dostępu do internetu z dostępem tylko dla gości.

Pokaż opis obiektu Mniej
Wiejska , Hel (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Charakterystyka miejsca
  • Kuchnia

Usługi
  • Lodówka, Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)