×

Agroturystyka. Kąty Bystrzyckie

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Oaza ciszy i spokoju , wokół góry i lasy, do dyspozycji gości mamy pokoje 2- i 3-,4-osobowe z własnymi łazienkami, oraz jadalnia z aneksem kuchennym i telewizorem.

Polecamy smaczne domowe obiadki, można korzystać z tras turystycznych i rowerowych.
W pobliżu wyciągi narciarskie, jaskinia Niedźwiedzia, Śnieżnik, kriokomora i jaskinia jodowo-sodowa. Na miejscu  basen, rowery górskie, parking, ognisko, grill. Dla grup 6-8 osobowych wycieczki poznawanie minerałów z przewodnikiem. 

OFERTA

Towarzystwo Geologiczne „SPIRIFER” działające od 1989 r. proponuje aktywne spędzenie czasu w Kotlinie Kłodzkiej. Oferujemy ciekawe wyprawy geologiczne po Kotlinie Kłodzkiej i Sudetach połączone z warsztatami geologicznymi.Oferta adresowana jest zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla osób dorosłych chcących poznać ciekawostki świata przyrody nieożywionej Sudetów oraz pogłębić wiedzę z zakresu nauk geologicznych.

W programie m.in.: poszukiwanie i rozpoznawanie minerałów, skał i skamieniałości w terenie, płukanie złota, zgłębianie tajników dawnego górnictwa w Sudetach, poznawanie zjawisk krasowych w Kotlinie Kłodzkiej, warsztaty dotyczące zagadnień geologicznych w naszym najbliższym otoczeniu, pokazy slajdów z wypraw do Mongolii, Kamczatki, Maroka oraz wiele innych atrakcji.Wycieczki prowadzone są przez wykwalifikowanego geologa.

Kąty Bystrzyckie 12, Kąty Bystrzyckie (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
  • Jazda konna, Tenis, Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu

Wellness, relaks
  • Basen kryty
  • Basen odkryty
Charakterystyka miejsca
  • Winda

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Usługi
  • Kuchnia, Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie