×

AGROTURYSTYKA W KARKONOSZACH Krzeszów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nazywam się Franciszek i zapraszam Państwa na wypoczynek na wieś. 0d kilku lat prowadzę gospodarstwo agroturystyczne Agro-Dom we wsi Opawa niedaleko Lubawki, w dawnym województwie jeleniogórskim. Miejscowość położona jest w Sudetach w górzystym, przygranicznym rejonie Grzbietu Lasockiego - niepodal Przełęczy Okraj. Opawa leży w malowniczej dolinie rzeki Bóbr, w pobliżu Zalewu Bukówka.
Agro-Dom stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych w lecie, a wyjazdów narciarskich w zimie. Pobliskie góry i lasy obfitujące w grzyby, jagody i maliny pozwolą na pełny odpoczynek i oderwanie się od wielkomiejskiego gwaru. Szlaki turystyczne i trasy rowerowe zapewnią poznanie walorów krajoznawczo-turystycznych tej części Karkonoszy.

Na gości czeka świeże górskie powietrze, zapach ziół i otaczająca zewsząd przyroda. Propozycje wędrówek po stronie polskiej jak i czeskiej zapewne urozmaicą czas. Po półgodzinie jazdy rowerem znajdziemy się w Karkonoskim Parku Narodowym.
Gospodarstwo znajduje się jedynie kilkanaście kilometrów od słynnego na całą Europę cysterskiego zespołu klasztornego w Krzeszowie koło Kamiennej Góry. Od pewnego czasu krzeszowska „Perła Baroku„ jest bazyliką mniejszą i sanktuarium diecezji legnickiej.

Karkonosze są doskonałym miejscem do wypoczynku, a panująca wokół cisza i spokój wręcz zniewalają i pozwalają na prawdziwy wypoczynek. Krótką informację na temat mojej oferty zawierają tematyczne przewodniki wydawnictwa „Pascal”.

Krzeszów 290/4 , Krzeszów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie