×

Agroturystyka Hlebówka - Lubawka

Zapytaj o cenę i dostępność
od 44 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hlebówka jest 3 hektarowym ogrodzonym gospodarstwem agroturystycznym położonym w gminie Lubawka na granicy Sudetów Zachodnich i środkowych. Gospodarstwo znajduje się we wsi Szczepanów - ok. 4 km. od centrum Lubawki - przy drodze Lubawka - Karpacz - Jelenia Góra na wysokości 570 m n.p.m i jest idealnym miejscem dla ludzi chcących odpocząć od miejskiego zgiełku.

Hlebówka jest oazą tworzoną przez dawnych mieszczuchów dla własnego i Gości spokoju. Gospodarstwo posiada miejsca noclegowe w pokojach 2, 3 i 4 - osobowych.

Proponujemy Państwu bardzo smaczne posiłki z domowej kuchni. Nie organizujemy nic "na siłę", natomiast chętnie pomagamy w organizacji czasu na własną rękę.

Na wyposażeniu jest: plac zabaw dla dzieci, miejsca do grilla i ognisk, stawy, łódka, altany, wiaty, letni prysznic, wiata parkingowa.

Do dyspozycji naszych gości jest również nastrojowa sala kominkowa z barkiem.

Istnieje możliwość zorganizowania przez zaprzyjaźnione Biuro Turystyczne ciekawych wycieczek krajowych i zagranicznych.

Atrakcyjna okolica i sieć szlaków turystycznych zachęca do uprawiania turystyki pieszej, kolarstwa górskiego, narciarstwa. Nieopodal znajdują się trzy przejścia graniczne z Republiką Czeską Istnieje możliwość skorzystania z krytego basenu w Kamiennej Górze.

W okolicy znajduje się sieć oznakowanych biegowych tras rowerowych, pieszych i narciarskich. W odległości ok. 5 km. od Ośrodka zlokalizowany jest orczykowy wyciąg narciarski o długości 650 m. oraz wyciąg talerzykowy dla początkujących.

Możliwe jest także korzystanie z wyciągów narciarskich po stronie czeskiej (dojazd ok. 8 do 15 km.).

Szczepanów 19 , Lubawka (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie